Bilety do kina, bony do Zalando, Empiku lub Goodie w programie Lubię to polecam w Banku Millennium

Kilka dni temu wystartowała w Banku Millennium nowy program poleceń Lubię to polecam. To tak naprawdę ostatnia szansa dla powracających klientów, którzy już wcześniej korzystali z promocji i bonusów za założenie konta w Banku Millennium a jeszcze raz chcieliby powrócić do tego banku, oczywiście nie za darmo. W nowej edycji programu Lubię to polecam za założenie Konta 360º można otrzymać 4 bilety do kina lub bony na 80 zł do Zalando, Empiku lub Goodie lub dobrze oprocentowaną, ale mocno ograniczoną lokatę – 2,50% do 15.000 zł na 3 miesiące. Niestety nie można już otrzymać 10% zwrotu za zakupy, opcji dostępnej jeszcze w ostatniej edycji programu. Konto w programie poleceń można założyć do 02.10.2020 r.

Premie za udział w programie otrzymuje osoba polecająca i polecona. Nowi klienci definiowani są jako osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed otwarcie Konta 360º nie posiadali żadnych produktów w Banku Millennium (nawet jednostek uczestnictwa TFI i karty pre-paid) (nawet jako pełnomocnicy czy poręczyciele). Nie ma wyłączenia osób, które wcześniej otwierały Konto 360º w innych akcjach promocyjnych typu 200 zł za Konto 360º, ale nie można za to być uczestnikiem poprzednich akcji programu poleceń Lubię to polecam (nie można było otwierać wcześniej konta osobistego w Banku Millennium w ramach tego programu).

Aby otrzymać jedną z nagród w programie lubię to polecam Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student z odpowiednim kodem polecenia (np. kod 24366326 tutaj).
  • Wyrazić zgody marketingowe.
  • Zaakceptować regulamin programu poleceń.
  • W ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie co najmniej 360 zł.

Konto 360º należy założyć z odpowiednim kodem polecenia – można wziąć od rodziny lub znajomych lub skorzystać z mojego kodu – 24366326 (kod nie zmienia się w kolejnych edycjach programu ale trzeba zaakceptować nowy regulamin). Osoby: polecająca i polecona powinna mieć wyrażone zgody marketingowe. Poza założeniu Konta 360º można samemu polecać konta w programie (zakładka – Konta – program lubię to polecam). Po spełnieniu warunków akcji obie osoby dostaną nagrodę za udział w akcji. Co ważne – Konto 360º jest bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).

Nagrody w programie lubię to polecam Banku Millennium (do wyboru):
  • 4 bilety do Multikina na filmy 2D lub Helios 2D/3D ważne 60 dni od odbioru (w ostatnich czasach dosyć dyskusyjna).
  • Karta upominkowa na 80 zł do sklepu zalando.pl ważna bezterminowo.
  • Bon podarunkowy na 80 zł do sklepu empik.com ważny 60 dni od odbioru.
  • eKarta podarunkowa o wartości 80 zł w aplikacji Goodie ważna 60 dni, po zamianie w aplikacji karta będzie ważna 12 miesięcy.
  • 3-miesięczna lokata na 2,50% do kwoty 15.000 zł na 3 miesiące.

Nagroda będzie dostępna przez 30 dni od dnia spełnienia warunków programu w bankowości internetowej Millennet, aplikacji mobilnej czy przez infolinię. We wcześniejszych edycjach Bank Millennium wysyłał smsy o przyznaniu nagrody. Niestety zniknął najkorzystniejszy zwrot za zakupy i lokata z oprocentowaniem 4% ale jeżeli ktoś już kiedyś premię od Banku Millennium otrzymał to ostatnia szansa aby coś otrzymać dodatkowo. Konto 360º można otworzyć za pomocą kuriera, poprzez infolinię oraz w placówkach Banku Millennium. Ważne, aby podać odpowiedni kod polecenia. Wniosek można złożyć tutaj:

Bilety do kina, bony do Zalando, Empiku lub Goodie w programie Lubię to polecam w Banku Millennium


Dodatkowo można otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit nowe środki i korzystać z oprocentowania w wysokości 2,60% do kwoty 100.000 zł przez 92 dni od daty ich wpłaty. Szczegóły tutaj:


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin programu lubię to polecam – edycja 6.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.