200 zł za konto w Banku Millennium + 20 zł na pyszne.pl + 200 zł za kartę kredytową

W Banku Millennium po krótkiej, niespełna dwutygodniowej przerwie pojawiła się kolejna promocja, dzięki której można otrzymać solidną premię za otwarcie konta osobistego. To akcja skierowana do tych, którzy jeszcze premii za otwarcie konta w tym banku nie otrzymali (dla tych osób ostatnia szansa to program poleceń o którym pisałem tutaj). Ponownie w ramach akcji 200 zł z kontem online można otrzymać 200 zł za konto w Banku Millennium, dodatkowo 20 zł na pyszne.pl za za potwierdzenie tożsamości selfie. Reaktywowana została także promocja 200 zł za kartę kredytową. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia. Promocja dotycząca konta osobistego trwa do 27.04.2020 r. a promocja karty kredytowej do 11.05.2020 r.

Premię za założenie konta osobistego w Banku Millennium mogą mogą otrzymać osoby, które na dzień 07.04.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że nie tak dawno Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać z 6 edycji programu poleceń i otrzymać do 90 zł. O tej akcji pisałem tutaj:

200 zł za konto w Banku Millennium + 20 zł na pyszne.pl + 200 zł za kartę kredytową


Aby otrzymać 200 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji do 27.04.2020 r.
 • Do 30.04.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
 • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe i handlowe.
 • Do 31.07.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 • W miesiącach: maju, czerwcu i lipcu zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
 • W miesiącach: maju, czerwcu i lipcu wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
 • Do 31.08.2020 r r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Millennium >>>

200 zł za konto w Banku Millennium + 20 zł na pyszne.pl + 200 zł za kartę kredytową

Aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy (ale innych niż zasilenia revolut czy kasyna internetowe). Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub po wizycie w placówce Banku Millennium. Ale jak wniosek zaczniemy składać z telefonu lub tabletu i zweryfikujemy tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy to do 20.05.2020 r. otrzymamy kod na 20 zł na pyszne.pl (sms-em). Dodatkowo można otrzymać stawkę 2,60% do kwoty 100.000 zł na 92 dni na Koncie Oszczędnościowym Profit – szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Banku Millennium + 20 zł na pyszne.pl + 200 zł za kartę kredytową


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji 200 zł z kontem online.


Druga opisywana akcja to stała już promocja karty kredytowej w Banku Millennium dostępna także dla dotychczasowych klientów. W tej promocji trzeba zawnioskować o kartę kredytową w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej. W tej akcji liczba wniosków została ograniczona do 3.000 sztuk choć jestem pewien, że liczba wniosków nawet nie zbliży się do tej wartości. Tym bardziej, że jeżeli nie otrzymamy karty automatycznie to Bank Millennium odzywa się w sprawie wniosku prawie wcale (do mojej narzeczonej zadzwonili po 3 tygodniach, że nie pasują im wyciągi…). W każdym razie akcja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
 • Zawnioskowanie o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł.
 • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Dla kart wydanych na postawie wniosków złożonych w kwietniu: w do 31 maja, w czerwcu i lipcu
  • Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju: do 30 czerwca, lipcu i sierpniu.

200 zł za konto w Banku Millennium + 20 zł na pyszne.pl + 200 zł za kartę kredytową

Bonus w wysokości 200 zł zostanie wypłacony na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca sierpnia lub września. Karta musi być aktywna oraz nie być w okresie wypowiedzenia. Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.

200 zł za konto w Banku Millennium + 20 zł na pyszne.pl + 200 zł za kartę kredytową


REGULAMIN PROMOCJI Wiosenna promocja.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.