160 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim + do 360 zł w innych akcjach

ING Bank Śląski rozszalał się z początkiem roku z promocjami bankowymi. Do końca marca można otrzymać 160 zł za konto osobiste oraz 100 zł lub 200 zł za regularne inwestowanie. Kilka dni temu pojawiła się także okazja, aby otrzymać kolejne 160 zł, tym razem za kartę kredytową. Dzięki promocji Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych 20.01-31.03.2020 r. można otrzymać 160 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim. Warunki otrzymania nagrody są dosyć łatwe do spełnienia – wystarczy odpowiednia ilość transakcji bezgotówkowych. Promocja trwa do 31.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 1.400 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 01.10.2018 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w ING. Niestety okres karencji nie zmienił się od dłuższego czasu. Należy także zawnioskować o kartę wpisując odpowiedni kod promocji: MS200120922. Posiadanie konta osobistego w ING Banku Śląskim nie wyklucza z udziału w promocji, a wręcz ją znaczącą ułatwia. Standardowo – jeżeli umowę o konto podpisaliśmy za pośrednictwem kuriera i nigdy nie odwiedziliśmy placówki ING to na 99% finalizacja umowy – podpisanie – będzie musiało się odbyć w jednej z placówek ING.

Aby otrzymać 160 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w Systemie Moje ING, na infolinii lub w placówce ING.
  • Wpisać przy składaniu wniosku w odpowiednim miejscu kod promocyjny MS200120922.
  • Zawrzeć umowę o kartę najpóźniej do 31.03.2020 r.
  • Wykonać minimum po 4 dowolne transakcje miesięcznie w czterech kolejnych miesiącach po miesiącu wydania karty.
  • Terminowo spłacać zadłużenie.
  • Terminowo spłacać i obsługiwać zadłużenie 31.08.2020 r.

<<<Strona promocji 160 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim>>>

160 zł za kartę kredytową w ING

Nagrody za skorzystanie z promocji to 40 zł za każdy miesiąc, w którym wykonamy 4 transakcje bezgotówkowe. Łącznie można otrzymać 4 razy po 40 zł. Premie będą wypłacane na rachunek karty kredytowej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków akcji i będą pomniejszały zadłużenie lub spowodują nadpłatę na rachunku karty kredytowej. Jeżeli liczba promocyjnych wniosków zostanie osiągnięta to na stronie promocji pojawi się odpowiednia informacja. ING Bank Śląski bierze na siebie także zapłacenie podatku od wypłacanych premii.


Inne akcje promocyjne w ING Banku Śląskim:

Podsumowując – akcja jest bardzo korzystna. Wydanie karty jest darmowe – jest opłata roczna w wysokości 50 zł dla karty Mastercard, pobierana po roku w przypadku braku wykonania transakcji bezgotówkowych w kwocie 500 zł miesięcznie (6.000 zł w ciągu roku). Standardowo po otrzymaniu premii można przemyśleć współpracę z ING i zadecydować, czy karta będzie nam potrzebna, czy nie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych, które nie są spłacane w terminie bezodsetkowym (oraz gotówkowych) wynosi 11,15%. Łącząc wspomniane wcześniej dodatkowe 2 akcje można w sumie otrzymać aż 520 zł od ING. Nowych klientów ING zapraszam najpierw do zapoznania się ze szczegółami akcji 160 zł za konto osobiste tutaj:

160 zł za kartę kredytową w ING


Regulamin Promocji Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych 20.01-31.03.2020 r.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

160 zł za kartę kredytową w ING

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.