100 zł za konto i 100 zł za polecenie w Inteligo w programie Mam Inteligo

Ponad 9 miesięcy trzeba było czekać, aby powrócił bardzo dobry program poleceń Mam Inteligo. I całkiem po cichu pojawiła się XVI edycja w ramach której można otrzymać 100 zł za konto i 100 zł za polecenie konta osobistego w Inteligo. Nagrodę dostaje zarówno osoba polecona jak i polecająca. Warunki standardowo nie zmieniły się, łącznie z okresem karencji. Z promocji mogą skorzystać osoby, które na Od 08.10.2016 r. (3 lata przed startem programu) nie były posiadaczami konta osobistego czy firmowego w Inteligo. Nowy program poleceń Mam Inteligo trwa do końca roku, tj. do 31.12.2019 r.

Premia za polecenie jest taka sama jak premia za otwarcie konta i wynosi 100 zł. Osoba polecająca otrzymuje 100 zł, jak też osoba polecona otrzymuje 100 zł. Należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Standardowo najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) lub zostawić taką prośbą w komentarzu to chętnie przekażę taki kod.

100 zł za konto i 100 zł za polecenie w Inteligo w programie Mam Inteligo

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam Inteligo i polecać konta rodzinie i znajomym. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych. Posiadanie konta osobistego w PKO BP nie wyklucza z udział w tej akcji – PKO BP (ban matka) traktowane jest dla zasad programu poleceń Mam Inteligo jak osobny bank.

Premia 100 zł za konto w Inteligo – warunki akcji:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł, z wyłączeniem transakcji internetowych.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 40 zł w punktach usługowo-handlowych (np. Orlen, Auchan).

Program podzielony jest na 3 etapy ale w praktyce nie ma to większego znaczenia. Niby w regulaminie jest zapis o przyznaniu nagrody w ciągu 94 dni od daty zakończenia danego etapu (trwających do końca listopada i do końca grudnia) ale z doświadczenia wiem, że premia zostaje wypłacona o wiele, wiele szybciej. W przypadku kont firmowych zamiast drugiego warunku należy wykonać co najmniej 1 przelew do ZUS. Dla kont firmowych jest też dłuższy czas na spełnienie warunków akcji – 40 dni. Transakcje bezgotówkowe powinny zostać wykonane w sklepach – nie liczą się transakcje internetowe. Za to BLIKem można już płacić przez internet – nie ma takiego ograniczenia.. Dodatkowo najaktywniejsi mogą otrzymać dodatkowe premie (szczegóły poniżej). Wszystkich zainteresowanych premią 100 zł za konto w Inteligo zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

100 zł za konto i 100 zł za polecenie w Inteligo w programie Mam Inteligo


Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:
 • 250 dla osób w przypadku polecenia od 5 do 10 kont.
 • 500 zł dla osób w przypadku polecenia od 11 do 20 kont.
 • 1.000 zł dla osób w przypadku polecenia od 20 do 30 kont.
 • 1.500 zł dla osób w przypadku polecenia od 31 do 40 kont.
 • 2.000 zł dla osób w przypadku polecenia od 41 do 50 kont.
 • 3.000 zł dla osób w przypadku polecenia powyżej 41 kont.

Zapis w regulaminie jest niejasny – niby nagrody są dla trzech najlepszych uczestników. Ale mi się udało w poprzedniej akcji zgarnąć dodatkowe 300 zł na 5 poleconych. Teraz jest to kwota 250 zł. Czyli jeżeli komuś uda się dozbierać 5 poleceń to dostanie kolejne, solidne 250 zł.


Konto w Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”.

Zasady XVI Edycji programu „Mam Inteligo”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

100 zł za konto i 100 zł za polecenie w Inteligo w programie Mam Inteligo

2 Komentarze

 1. Witam,
  czy za otworzenie konta i spełnienie warunków otrzymuje 100zł i kolejne 100zł za polecenie? Czy osoba polecona otrzymuje kolejne 100zł gdy ona założy osobno konto?
  Ponadto, czy bezpośrednio po otrzymaniu nagrody można od razu zlikwidować konto?
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.