200 zł za konto osobiste w Nest Banku i Lokata na 4%

Nest Bank postanowił ponowić swoją bardzo dobrą akcję wiosenną z bonusem 200 zł za konto osobiste Nest Konto. Pojawiła się w dniu dzisiejszym akcja Nest Konto z premią 200 zł dzięki której ponownie za skierowanie swojego wynagrodzenia oraz transakcje bezgotówkowe można otrzymać w gotówce 200 zł za konto osobiste w Nest Banku. Warunki są identyczne jak poprzednio – wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1.000 zł oraz odpowiednie transakcje bezgotówkowe w kwocie nie mniejszej niż 500 zł. Nowa promocja Nest Banku trwa 30.06.2019 r. lub do wyczerpania puli 500 promocyjnych wniosków o otwarcie Nest Konta, co z pewnością starczy na bardzo krótko. Standardowo nowi klienci mogą otworzyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł.

Do akcji mogą przystąpić nowi klienci Nest Banku, którzy w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczem konta w Nest Banku. Nie można być także w trakcie otwierania takiego konta.

Aby otrzymać 200 zł na konto osobiste w Nest Banku należy:
  • Złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta za pośrednictwem strony promocji.
  • Podpisać umowę z Nest Bankiem najpóźniej do 31.07.2019 r.
  • Nie używać Nest Konta do celów związanych z działalnością gospodarczą.
  • Najpóźniej do 31.08.2019 r. zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1.000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł.
  • W dwóch kolejnych miesiącach zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1.000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł.

Okres promocji trwa od 11.06 do 31.10.2019 r. i w tym okresie należy zapewnić wpływy na konto i wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Za pierwszy miesiąc w którym spełnimy warunki wpływu i transakcji otrzymuje się 100 zł, za dwa kolejne po 50 zł. Premie zostaną wypłacona do 20-go dnia roboczego następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania. Czyli można się domyślać, że to będzie do końca miesiąca. Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się płatności za gry hazardowe, związane z wymianą walut, anulowane oraz wypłaty gotówki typu cash back.

Wynagrodzenie powinno być rzeczywiście wynagrodzeniem, ponieważ Nest Bank opisał jego definicję* bardzo dokładnie, a dodatkowo w regulaminie promocji udzielił sobie zgodę na poproszenie o dokument potwierdzający prawo do tego wynagrodzenia. Więc koniecznie trzeba przenieść do Nest Banku swoje wynagrodzenie. Konto osobiste Nest Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego, wideo-rozmowy lub poprzez finalizację – podpisanie umowy w placówce Nest Banku. Nest Konto jest całkowicie darmowe – brak jest opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste w Nest Banku zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Nest Banku


Regulamin promocji Nest Konto z premią 200 zł.


150 zł za konto osobiste w Nest Banku oraz Lokata Witaj na 4%


Standardowo nowi klienci Nest Banku mogą założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł na 3 miesiące lub na 6 miesięcy jak zapewnimy wpływy wynagrodzenia na Nest Konto. Konto Oszczędnościowe Nest Oszczędności oprocentowane jest stawką 2,25% do kwoty 50.000 zł oraz 2% dla nadwyżki ponad tą kwotę do końca miesiąca założenia tego konta i przez kolejne 2 miesiące.  Oprocentowanie standardowe równe jest stawce WIBOR 3M – 0,50%. Oprocentowanie lokat bankowych w Nest Banku ostatnio bardzo mocno spadło. Ale nadal można otworzyć bardzo dobry program systematycznego oszczędzania Nest Rodzinne Oszczędności o którym pisałem kiedyś tutaj.


*Wpływ Wynagrodzenia–suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.