150 zł za konto osobiste w Alior Banku w akcji Money Mania

W dniu wczorajszym opisałem akcję Santandera, dzięki której można otrzymać rekordową premię – do 380 zł – szczegóły tutaj. Ale nie jest to jedyna akcja promocyjna, która wystartowała w ostatnich dniach. W dniu wczorajszym wystartowała także XVIII edycja akcji Money Mania, dzięki której (ponownie) można otrzymać premię 150 zł za konto osobiste w Alior Banku. Warunki otrzymania premii są bardzo umiarkowane, żeby nie powiedzieć, że łatwe do spełnienia. Nowa akcja promocyjna z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku trwa do 10.06.2019 r.

Akcja dotyczy osób, które w ciągu ostatniego roku przed złożeniem wniosku w promocji nie posiadały RORu, RORu walutowego czy Karty Kibica w Alior Banku. Posiadanie konta firmowego, kont oszczędnościowych, konta w Kantorze Walutowym czy w T-Mobile nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

150 zł za konto osobiste w Alior Banku – warunki promocji:
 • Do 10.06.2019 r. zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres e-mail oraz akceptacja regulaminu promocji lub zalogowanie się w przypadku posiadania już konta w aplikacji Money Mania.
 • Po rejestracji kliknięcie w otrzymany na adres e-mail link aktywacyjny oraz złożenie poprzez link Wyślij wniosek w Money Manii wniosku o otwarcie Konta Jakże Osobistego z – podaniem identycznego adres e-mail.
 • Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji Money Mania.
 • Do 10.07.2018 r. zawarcie z Alior Bankiem umowy o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.
 • Do 10.09.2019 r. zasilenie Konta Jakże Osobistego na łączna kwotę co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK*.
 • Do 05.10.2019 r. odebranie informacji o przyznaniu premii i uzupełnienie na stronie Money Mania danych – numeru konta do wypłaty premii po spełnieniu warunków akcji (można wcześniej).
 • Do 10.10.2019 r. odebranie wypłaconej na konto w Alior Banku premii w wysokości 150 zł.

Uwaga: Jeśli po wypełnieniu wniosku o konto otrzymasz komunikat: „Dziękujemy Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku” – skorzystaj z tej ścieżki. Konsultant dokończy wniosek razem z Tobą, a Ty wciąż będziesz miał szansę na udział w promocji. Nie wychodź ze strony, nie wylogowuj się z Money Manii. Pamiętaj, że możesz wysłać tylko jeden wniosek.

<<<Strona promocji 150 zł premii za konto osobiste w Alior Banku>>>

150 zł za konto osobiste w Alior Banku w akcji Money Mania

I to tyle. Prawie, a nawet nie prawie tylko identycznie jak w akcji sprzed ponad roku wystarczy zasilić Konto Jakże Osobiste kwotą 1.000 zł i wykonać 3 transakcje bezgotówkowe (mogą być wykonane internetowo). Za spełnienie tych warunków otrzymuje się 150 zł w gotówce. Konto w Alior Banku kiedyś posiadałem ale zamknąłem dosyć dawno więc to okazja, aby (jak to zawsze zaznaczam) powrócić w blasku i chwale. Tym bardziej, że Konto Jakże Osobiste może być darmowe po spełnieniu niewygórowanych warunków – o czym poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto osobiste w Alior Banku zapraszam tutaj:


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 3% na Koncie Oszczędnościowym do 20.000 zł do 31.12.2019 r., pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

  • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
  • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
  • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
  • 6012 –  instytucje finansowe.
  • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin Money Mania edycja XVIII.


Z pozostałymi akcjami promocyjnymi w polskich bankach można zapoznać się tutaj:

150 zł za konto osobiste w Alior Banku w akcji Money Mania

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.