Solidne 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze

Jeszcze 2 dni temu pisałem o bardzo dobrych dwóch akcjach Santandera, w ramach których za otwarcie i aktywne używanie Konta Jakiego Chcę można otrzymać 230 zł premii – 80 zł za polecenie oraz 150 zł za wynagrodzenie. W dniu dzisiejszym wystartowała akcja Konto Jakie Chcę z Bonusem dzięki której w bardzo łatwy sposób można zgarnąć 150 zł premii. Sprawia to, że wraz z poprzednio opisanymi promocjami można otrzymać aż 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze. Warunki nowej akcji, w której otrzymuje się 100 zł w gotówce oraz 50 zł do Biedronki są naprawę łatwe do spełnienia a okres karencji praktycznie żaden. Nowa akcja trwa do 30.06.2019 r. czyli dosyć długo (co jest dodatkowym plusem).

Do akcji Konto Jakie Chcę z Bonusem może przystąpić każdy, kto na dzień złożenia wniosku nie posiada w Santanderze rachunku płatniczego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym. Okres karencji jest więc praktycznie żaden – co więcej – przy odrobinie dyscypliny można wypowiedzieć umowę o konto z jednomiesięcznym terminem zamknięcia i założyć konto ponownie w ramach nowej akcji. Nawet znam osoby, które tak zrobią…

150 zł w ramach Konto Jakie Chcę z Bonusem – warunki akcji:
  • Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej niezbędnej do realizacji zasad promocji.
  • Akceptacja regulaminu promocji.
  • Po rejestracji kliknięcie w link aktywacyjny i aktywacja profilu.
  • Złożenie wniosku o Konto Jakie Chce z kartą debetową poprzez stronę promocji.
  • Podanie w Santanderze takiego samego adres e-mail co na stronie promocji.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
  • Do 15.07.2019 r. zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę z kartą debetową.
 • W ciągu 1 miesiąca od daty otwarcia Konta Jakie Chcę zapewnienie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.

Solidne 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze

I to wszystko – praktycznie brak okresu karencji. Wystarczy tylko w ciągu jednego miesiąca zapewnić wpływy w wysokości 1.000 zł oraz wykonać 5 transakcji bezgotówkowych (liczą się także te przez internet). Najpóźniej 21.08.2019 r. organizator promocji wyśle wiadomość e-mail o przyznaniu premii. Będzie wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do jej wypłaty. Bonus zostanie wypłacony najpóźniej do 31.08.2019 r. Do tego czasu powinien także zostać wysłany bon na 50 zł do Biedronki – organizator nie może się regulaminie zdecydować, czy nastąpi to na adres e-mail czy w formie sms-a.

Dodatkowo można otworzyć konto oszczędnościowe na 2,70%, otrzymać 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia – ale w tych dwóch akcjach obowiązuje ponad roczny okres karencji. Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.05.2018 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 80 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 80 zł.

Premia do 230 zł za konto osobiste w Santanderze

Osoby nieposiadające konta w Santanderze od 01.04.2019 r. mogą zarobić dodatkowe 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. Wystarczy przez kolejne 3 miesiące, po miesiącu założenia Konta Jakiego Chcę przelewać wynagrodzenie w kwocie minimum 1.000 zł oraz wykonywać po 5 transakcji bezgotówkowych. I to wszystko – po kolejnym miesiącu Santander powinien wypłacić premię w wysokości 150 zł. Do tego dochodzi jeszcze konto oszczędnościowe na 2,70% do kwoty 100.000 zł. Więcej o tych dwóch dobrych akcjach pisałem tutaj.

Solidne 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze


Podsumowując dzięki połączonym akcjom można zgarnąć rekordowe 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze. Podstawowe 100 zł z gotówce i 50 zł do Biedronki może dotyczyć praktycznie każdego, kolejne 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia dotyczy już tylko klientów z około roczną karencją. Ale nawet jeżeli ktoś nie spełnia tego ostatniego warunku to warto nawet dla samej premii w wysokości 150 zł. Za darmowe, lub prawie darmowe konto osobiste. Muszę wysłać narzeczoną do Santandera aby złożyła wniosek o zamknięcie konta. A za miesiąc… mam nadzieje, że akcja nie skończy się przed czasem. Wszystkich zainteresowanych nową promocją Santandera zapraszam tutaj:


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin Konto Jakie Chcę z Bonusem.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IV.

Regulamin promocji 150 zł za konto z wynagrodzenie – edycja III.

Regulamin promocji Konto Systematyczne z bonusem 2.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Solidne 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze

1 Komentarz

 1. „Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”
  Czy ktoś wie czy w Santander (BZWBK) biorą pod uwagę np. wynagrodzenie z tytułu wynajmu lub po prostu przelewu od innej osoby?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.