Premia do 230 zł za konto osobiste w Santanderze

Santander z początkiem maja postanowił przedłużyć dwie swoje bardzo dobre promocje dotyczące możliwości otrzymania dodatkowych premii za konto osobiste w Santanderze. Od początku tego miesiąca po spełnieniu niewygórowanych warunków można zgarnąć 230 zł za konto osobiste w Santaderze. Od początku maja wystartował program Polecam mój Bank – edycja IV dzięki której można otrzymać po 80 zł za otwarcie i polecenia konta. Z kolei w dniu dzisiejszym wystartowała akcja 150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja dzięki której można do ww. premii dorzucić kolejne 150 zł za przelewanie na nowe konto swojego wynagrodzenia. Pierwsza akcja z poleceniem trwa do 30.09.2019 r. a druga akcja związana z przelewaniem wynagrodzenia trwa do 31.07.2019 r.


Uwaga – do 30.06.2019 r. można otrzymać dodatkowe 150 zł – czyli łącznie aż 380 zł – szczegóły tutaj:


Aby skorzystać z programu poleceń Santandera i otrzymać 80 zł należy być nowym klientem Santandera, który nie posiadał w tym banku konta osobistego od 01.05.2018 r. To przesunięcie o równo 2 miesiące do przodu. Można otworzyć Konto Jakie Chcę lub Konto Vip poprzez stronę internetową, bankowość internetową czy w placówkach Santandera. Należy pamiętać o wpisaniu/podaniu od osoby polecającej odpowiedniego kodu polecenia. Należy także wyrazić zgody marketingowe i handlowe, zgodę na korespondencję elektroniczną oraz zgodę na ujawnienie informacji niezbędny do przeprowadzenia zasad programu poleceń, jak też podać numer telefonu oraz e-mail do kontaktu (co jest formalnością). Takie zgody musi mieć wyrażone osoba polecająca jak i polecona.

Aby otrzymać 80 zł za konto w programie poleceń należy:
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej albo do bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe albo BLIK na kwotę minimum 300 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (nie później niż do 31.10.2019 r.) (karta debetowa jest obowiązkowa).

Premia za otwarcie konta z polecenia zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku otrzymania nagrody. Osoba polecona za skuteczne polecenia otrzymuje także 80 zł, a za skuteczne 10 poleceń dodatkowe 100 zł. Nie ma limitu poleceń. Kod Polecenia można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156. Po otwarciu konta można samemu zarejestrować się w programie i polecać konta. A Konto Jakie Chcę jest prowadzone za darmo lub kosztuje 3 zł – koszt karty debetowej – szczegóły niżej.

Premia do 230 zł za konto osobiste w Santanderze


Poza premią za polecenie można otrzymać dodatkowe 150 zł za przelewanie na konto osobiste swojego wynagrodzenia. Aby otrzymać premię za wynagrodzenie należy nie posiadać konta osobistego w Santanderze od 01.04.2018 r. (miesiąc dłużej niż w promocji z poleceniem). Santander płaci tym razem jednorazowo 150 zł za spełnienie warunku przelewania wynagrodzenia.

150 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
 • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
 • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące.
 • Wykonywanie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych przez kolejne 3 miesiące (miesięcznie).

Wynagrodzenie powinno być przelewane począwszy od kolejnego miesiąca  następującym po miesiącu złożenia odpowiedniej dyspozycji. Albo od jeszcze następnego miesiąca. Od tego uzależniony jest wpływ premii. Klienci którzy zapewnią wpływy wynagrodzenia w następnym miesiącu po złożeniu dyspozycji oraz przez kolejne 2 miesiące i będą wykonywać w tych samych miesiącach po 5 transakcji dostaną premię do końca 4-tego miesiąca. Klienci, którzy wpływy wynagrodzenia i odpowiednie transakcje zapewnią dopiero od drugiego miesiąca, po miesiącu złożenia dyspozycji otrzymają premią do końca 5-tego miesiąca.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet.  Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Podsumowując w ramach tych połączonych akcji w prosty sposób można otrzymać premię w wysokości 230 zł za konto osobiste w Santanderze.

Premia do 230 zł za konto osobiste w Santanderze


Dodatkowo można otworzyć Konto Systematyczne z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 20.000 zł po ustanowieniu automatycznego oszczędzania, czyli zlecenia stałego z Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP. A można posiadać 5 Kont Systematycznych więc oprocentowanie może tak naprawdę wynieść 2,70% do kwoty 100.000 zł. Wystarczy zadeklarować oszczędzanie na minimum 20 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje aż do 29.06.2019 r., a oprocentowanie standardowe oraz ponad 20.000 zł to bardzo słabe 0,40%.

80 zł za konto w Santanderze w programie poleceń + 200 zł za wynagrodzenie


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IV.

Regulamin promocji 150 zł za konto z wynagrodzenie – edycja III.

Regulamin promocji Konto Systematyczne z bonusem 2.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Premia do 230 zł za konto osobiste w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.