Lokata na 3,30% oraz Konto Oszczędnościowe na 3,40% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste

Dzień przedwczorajszy (niedziela) zakończył promocje dotyczącą nowych środków na Lokacie na Nowe Środki oraz nowych środków na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku. W dniu wczorajszym Getin Bank odnowił obie promocje obniżając nieznacznie oprocentowanie na tych dwóch produktach oraz skracając ich okres. Obecnie można założyć 3-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z na 3,30% oraz Konto Oszczędnościowe na 3,40% na 4 miesiące w Getin Banku. Obu produktom ubyło po 0,10% oprocentowania. Lokatę na Nowe Środki można otworzyć do 17.03.2019 r. a nowe środki na Konto Oszczędnościowe można wpłacić do 07.04.2019 r. Nadal nowi klienci (prawie z zerowym okresem karencji) mogą otrzymać dodatkową premię 50 zł za otwarcie niezbędnego do otrzymania wysokiego oprocentowania konta osobistego Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecenia oraz np. 2 bilety do kina. Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki spadło w dniu 18.03.2019 r. do 2,80%.
Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 3,40%:
 • Dla kont indywidualnych.
 • Niezbędne wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
 • Dla nowych środków do kwoty 400.000 zł.
 • Na 4 miesięcy (122 dni) od daty wpłaty nowych środków.

Nowe środki to obecnie nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 24.02.2019 r. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji ofert dla nowych środków, którym w okresie od 04.03.2019 r. do 07.04.2019 r. skończyło się promocyjne oprocentowanie nie otrzymają podwyższonego oprocentowania. Getin Bank chyba jako jedyny bank potwierdza w bankowości, że wpłacone pieniądze na Konto Oszczędnościowe obejmuje podwyższona stawka oprocentowania. Można także otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na 12 miesięcy. Ale tutaj Getin Bank kieruje ofertę do nowych klientów, którzy od 11.05.2017 r. do  28.02.2019 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Getin Bank wymaga też wpływu wynagrodzenia w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a oferta ważna jest za to do 31.05.2019 r.


Opcjonalnie można otworzyć 3-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,30%. Okres bazowy dla nowych środków jest taki sam – 24.02.2019 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,30% oraz ewentualnie jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%. Czas na opłacenie wniosku to 7 dni, a kwota maksymalna to 1.000.000 zł. Dodatkowo można założyć 3-miesięczną Lokatę Mobilną z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł – poprzez aplikację mobilną Getin Banku. Oprocentowanie najlepszej dotychczas propozycji dla dotychczasowych klientów – 2-miesięcznej Lokaty Tradycyjnej spadło do 2%. Wniosek o Lokatę na Nowe Środki w Getin Banku można złożyć tutaj:


Oprocentowanie standardowe Konta Oszczędnościowego w Getin Banku wynosi od 0,85% do 1,25%. Więc po tym okresie należy poszukać zyskowniejszej alternatywy.  Wymagane do Konta Oszczędnościowego konto osobiste – Konto Proste Zasady – staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Brak wykonania tej operacji powoduje naliczenie opłaty w wysokości 8 zł. Nie trzeba zapewniać żadnych przelewów, ale warto je robić, bo w łatwy sposób można otrzymać dodatkową premię. Nowi klienci Getin Banku przy okazji można otrzymać premię 50 zł za otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Aby otrzymać premię wystarczy nie posiadać kont w Getin Banku od 31.01.2019 r. Program poleceń trwa dosyć długo, bo do 30.04.2019 r.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

Należy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój kod – 9TGTQ2 (od 01.05 do 31.07) – zmienił się ponownie w nowej edycji programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy też w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (najlepiej z konta w innym banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.) I to właściwie – za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 100 zł. Premie zostaną wypłacone do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków programu. Wszystkich zainteresowanych Kontem Oszczędnościowym na 3,40% w Getin Banku oraz dodatkową premią (należy wpisać kod polecenia) zapraszam tutaj:


Dodatkowo za wybranie karty Mastercard do konta Proste Zasady i zapisanie się do programu Mastercard Proceless Specials otrzymuje się 1.600 punktów powitalnych. Należy stać się posiadaczem karty debetowej Mastercard w Getin Bank w okresie od 01.02.2019 r. do 31.03.2019 r., zarejestrować się w programie Mastercard Proceless Specials oraz wykonać 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 60 dni od daty rejestracji. Należy też wyrazić odpowiednie zgody w programie Mastracard. Nagroda – 1600 punktów powitalnych zostanie przyznane w ciągu 14 dni od wykonania 5-tej, promocyjnej transakcji. Punkt będą ważne przez 3 miesiące od daty ich przyznania – można je wymienić np. na 2 bilety do kina.


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady III.

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – XVIII edycja.

Regulamin promocji Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VIII – 1 edycja.

Karta produktu Lokaty na Nowe Środki.

Regulamin Promocji Punkty Powitalne Getin Noble Bank SA.

Regulamin Promocji Bonus za aktywność – IV edycja.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

Lokata na 3,30% oraz Konto Oszczędnościowe na 3,40% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste

7 Komentarze

 1. Dzień dobry
  Panie Mirosławie czy poleca Pan lokowanie środków w banku Getin do limitu BFG?
  Prosiłbym o obiektywną opinię w tej kwestii.
  Pozdrawiam serdecznie
  Piotr

  • Witam.

   Nie lubię w takich sprawach sugerować i doradzać, bo każdy powinien podejmować takie decyzję we własnym zakresie. Jeżeli już, to dla mnie od początku jasne było, że nic się nie stanie z wielu powodów… długo by o nich pisać.

   W Getin Banku (a wcześniej w Idea Banku) trzymam swoje (stosunkowo) niemałe oszczędności.

 2. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.