Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,70% – 6 edycja

Alior Bank właściwie już chyba na stałe będzie premiować nowe środki na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. W dniu wczorajszym wystartowała 6 edycja promocji dzięki której można założyć i/lub wpłacić nowe środki na Konto Mocno Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł na okres 3 miesięcy od daty wpłaty nowych środków. Niestety w porównaniu do poprzedniej akcji promocyjna stawka obowiązuje o miesiąc krócej. Nowe środki to tym razem nadwyżka ponad stan posiadania w Alior Banku ustalony na dzień 08.03.2019 r. Odświeżona promocja trwa do 24.04.2019 r. a o zakwalifikowaniu wpłaconych pieniędzy na promocyjny procent Alior Bank informuje w formie sms-a w dniu następnym po ich wpłacie.

Konto Mocne Oszczędnościowe można otworzyć nadal bez konieczności otwierania w Alior Banku konta osobistego. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne.  Standardowo bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Oprocentowanie standardowe oraz te dla nadwyżki ponad 100.000 zł nie jest niestety warte uwagi. Obliczane jest według wzoru WIBID 1M – 0,55%, obecnie daje to tylko 0,89%. Lepsza stawka nadal obowiązuje w Getin Banku (3,40%) – szczegóły tutaj, a porównywalna chociażby w Santanderze – szczegóły tutaj, oraz Banku Millennium – szczegóły tutaj. We wszystkich tych bankach można otrzymać dodatkowe premie za otwarcie konta.


Z ofertami pozostałych kont oszczędnościowych można zapoznać się w moim rankingu kont oszczędnościowych i pod kategorią konta oszczędnościowe. Konto Mocno Oszczędnościowe można założyć  poprzez przelew weryfikacyjny, wideo-rozmowę lub za pośrednictwem kuriera, więc nie ma konieczności poszukiwania oddziału Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych Kontem Mocno Oszczędnościowym na 2,70% w Alior Banku zapraszam tutaj:

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,70% – 6 edycja


W Alior Banku można także założyć „zwykłe” Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% przez 3 miesiące. Stawka jest sporo niższa niż na Koncie Mocno Oszczędnościowym ale nie ma ograniczeń kwotowych. Oferta dotyczy jednak tylko nowych klientów Alior Banku. Z aktywną Korzyścią można podnieść te oprocentowanie do stawki 3% do kwoty 20.000 zł. Stawka standardowa jest taka sama jak dla Konta Mocno Oszczędnościowego. A tabela oprocentowania jeszcze zawiera Lokatę dla Nowego Klienta na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Lokata ta dostępna jest przez 14 dni od daty otwarcia konta osobistego w Alior Banku. Oprocentowanie Lokat na Nowe Środki wynosi od 2% do 2,40% w zależności od okres. Szczegóły w moim rankingu lokat krótkoterminowych i rankingu lokat długoterminowych.


Regulamin Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.