Najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% do 10.000 zł na karcie Simplicity w Citibanku

Najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% do 10.000 zł na karcie Simplicity w Citibanku

W Citibanku do 1 października króluje promocja karty kredytowej Citibanku z bonem do Biedronki na 250 zł oraz konkursem dodatkowym ze smartfonami oraz nawet kwotą nawet 250.000 zł – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym pojawiła się za to alternatywna akcja, w której na darmowej karcie kredytowej Simplicity można otrzymać najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% do kwoty 10.000 zł. Jedyne co trzeba zrobić (oprócz skonsolidowania kredytów) to bycie nowym klientem oraz wyrażenie zgód marketingowych oraz handlowych. Nowa promocja Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity trwa do 19.11.2018 r.


Warunek karencji – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku ustalony został dla tej akcji na 01.01.2017 r. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby pełnoletnie, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Aby otrzymać najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% na karcie Citmplicity należy:
  • Aplikować o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji do 19.11.2018 r.
  • Posiadać zadłużenie poza Citibankiem widoczne w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).
  • Złożyć dyspozycję wypłaty środków z limitu karty rozkładaną w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” w kwocie maksymalnie 10.000 zł na okres do 12 miesięcy.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych i marketingowych, także w po wygaśnięciu umowy lub jej nie zawarciu.

<<<Strona promocji karty kredytowej z kredytem konsolidacyjnym do 10.000 zł na 0% w Citibanku >>>

Najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% do 10.000 zł na karcie Simplicity w Citibanku

Maksymalnie można skonsolidować 10.000 zł. W ramach akcji otrzymamy oprocentowanie oraz prowizję Planu spłat ratalnych „Komfort” w wysokości 0%, jak też opłata operacyjna za obsługę Planu spłat wyniesienie 0 zł. A żeby było trochę dziwniej jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny, to się okazuje, że przelew otrzymamy na wskazany rachunek. Z tego rachunku będziemy mogli spłacić zadłużenie w innym banku, ale nie będziemy tak naprawdę musieli. Choć oczywiście zawsze lepiej spłacać. Minimalnie zaoszczędzimy około 550 zł, bo tyle zapłacilibyśmy za kredyt z oprocentowaniem 10% (czyli praktyczne minimum, jeżeli chodzi o kredyty i limity). Nie musimy robić żadnych operacji i wykonywać dodatkowych warunków bo karta Simplicity jest całkowicie bezpłatna. W ramach tej akcji będziemy tylko spłacać zadłużenie w wysokości ok. 833 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych tą nową, bardzo dobrą akcją zapraszam tutaj:

Najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% do 10.000 zł na karcie Simplicity w Citibanku


Strona promocji Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Najlepszy kredyt konsolidacyjny na 0% do 10.000 zł na karcie Simplicity w Citibanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.