ROKuj z nami czyli nawet 550 zł za Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku

550 zł za Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku

Raiffeisen Polbank jest mały bankiem, który już niebawem nie będzie funkcjonował pod swoją nazwą. Powodem jest sprzedaż tego banku w ręce BGŻ BNP Paribas. Jak to bywa przed połączeniem Raiffeisen Polbank chcę ściągnąć jak najwięcej nowych klientów do siebie. W ostatnich dniach została ogłoszona promocja ROKuj z nami dzięki której można otrzymać nawet 550 zł za Wymarzone Konto Osobiste. To okazja do otrzymania naprawdę solidnej premii już właściwie ostatni raz przed wchłonięciem przez BGŻ BNP Paribas. Warunki akcji nie są trudne do spełnienia a akcja dotyczy jak zwykle nowych i niektórych dotychczasowych klientów Raiffeisen Polbanku. Promocja trwa do 31.10.2018 r. lub do wyczerpania puli 7.000 sztuk promocyjnych kont.

Tak na marginesie ciekawe jak będzie brzmieć nowa nazwa połączonego banku? BGŻ BNP Raiffeisen Polbank? Chyba nie… Wydaje mi się, że główny właściciel BNP zmieni przy tej okazji już nazwę dla całej grupy. Ale to się wcześniej czy później okaże. W każdym razie z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 01.01.2016 r., czyli od ponad dwóch i pół roku nie posiadali konta osobistego, a właściwie żadnego produktu w Raiffeisen Polbanku. Należy złożyć wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego przez stronę internetową Raiffeisen Polbanku, złożyć oświadczenie o przystąpieniu do akcji, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych dla celów handlowych oraz wybiorać sposób komunikacji w postaci e-mailowej. Wymarzone Konto Osobiste otwierane jest za pośrednictwem kuriera.

Nagrody w akcji ROKuj z nami:
 • 50 zł za wykonanie transakcji* bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego – wypłata w trzecim miesiącu.
 • 300 zł – 3% zwrotu transakcji bezgotówkowych, nie więcej niż 50 zł miesięcznie, w ciągu 6 kolejnych miesięcy, licząc od trzeciego miesiąca od daty otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego – wypłata w kolejnych miesiąch po wykonaniu transakcji.
 • 150 zł za wykonywanie w ciągu kolejnych 6 miesięcy, licząc od trzeciego miesiąca od daty otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego następujących czynności (wypłata na koniec dziewiątego miesiąca):
  • Przelewanie z innego banku lub wpłaty gotówkowe na kwotę co najmniej 2.000 zł.
  • 3 przelewy zewnętrzne przez bankowość internetową/mobilną lub Mobilny Portfel.
 • 50 zł – wypłacone w trzynastym miesiącu od otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego za spełnienie wszystkich powyższych warunków oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł w dziewiątym, dziesiątym, jedenastym i dwunastym miesiącu od daty otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego.

I to wszystko. W regulaminie promocji jest informacja, że łączna wartość wypłaconych premii nie może być wyższa niż 2.000 zł, ale tej kwoty nie można w żaden sposób nazbierać. Łącznie za spełnienie wszystkich powyższych warunków można otrzymać 550 zł premii. Niestety, nie liczą się wszystkie transakcje bezgotówkowe – m.in. wyłączone są przekazy pieniężne, więc nie wiadomo czy zasilenie karty np. Revolut będzie się liczyć. Przy okazji można założyć 3-miesięczną Lokatę na Start z oprocentowaniem 2% do kwoty 50.000 zł oraz konto oszczędnościowe Konto Wymarzony Cel z oprocentowaniem 1,80% do kwoty 100.000 zł po regularnym, co miesięcznym zasilaniu. Ale to oprocentowanie bez rewelacji. Więcej o nowej akcji Raiffeisen Polbanku na stronie internetowej akcji tutaj:

550 zł za Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku


Wymarzone Konto Osobiste to:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 6 zł za obsługę karty Mastercard Debit w zamian 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz ubezpieczenie CYBER Pomoc.
 • 0 zł za obsługę karty Wymarzona Visa po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) – w zamian darmowe wypłaty z bankomatów sieci Euronet (każdy inny bankomat – koszt 6 zł).
 • 0 zł za przelewy internetowe oraz mobilne, polecenia zapłaty oraz zlecenia stałe.
 • Darmowa platforma wymiany walut R-Dealer.

*Transakcja – transakcja bezgotówkowa dokonana Kartą i/lub za pośrednictwem BLIK, i/lub Cyfrowego portfela, jako płatności za towary lub usługi w punktach usługowo-handlowych, z wyjątkiem transakcji typu e-commerce (transakcje wykonane drogą elektroniczną), transakcji typu Quasi Cash czyli transakcji sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymieniane na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych), zakładów bukmacherskich, transakcji w kasynach (w tym w kasynach internetowych), przekazów pieniężnych oraz, dla których punkt sprzedaży dokonał korekty lub zwrotu środków na rachunek Uczestnika lub transakcje reklamowane przez Uczestnika.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

550 zł za Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku

11 Komentarze

    • Wystarczy że będziesz normalnie korzystać z konta i promocja naliczy się nawet nie wiesz kiedy. Jak już to przemyślałem i się opłaca jak dla mnie ten układ. Także konto w tej promocji bnp 550+ na bank zakładam

     • @erol No ale musisz pamiętać, żeby w danym przedziale czasowym wykonać jakieś akcje. Jeżeli ktoś normalnie korzysta z płatności mobilnych to spoko, faktycznie „robi się samo” ale jak ktoś niekoniecznie jest zwolennikiem, no to już musi się pilnować żeby to zrealizować.
      @szony jak dla mnie to trochę za długo to wszystko trwa, kto normalnie ma czas żeby przez rok pamiętać o jakieś zabawie w banku ..?

 1. @Alina jak potrzebujesz nowe konto to i tak jakieś założysz. A skoro tutaj jest szansa na dostanie za to pieniędzy to czemu z tego nie skorzystać. Jak ci się uda spełniać warunki to zarobisz więcej, a jeżeli nie to będziesz mieć niezłe konto i 50zł chociaż, bo tyle jest za aktywację karty pinem
  @erol ja też postanowiłem że założę to konto jutro, bo warunki faktycznie są całkiem niezłe więc szkoda przepuścić okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.