Premia za otwarcie rachunku: darmowy karnet OK System na siłownię na 12 miesięcy i 300 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem, który obok Citibanku mocno postanowił premiować nowych posiadaczy kont osobistych oraz kart kredytowych. Jeszcze przez 2 dni (do 18.03) można otworzyć konto osobiste z premią 150 zł do Biedronki oraz kartę kredytową z premią 400 zł na Allegro. W dniu wczorajszym pojawiła się promocja W formie z kontem dzięki której nowi klienci za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego w Banku BGŻ BNP Parinas otrzymują darmowy karnet OK System na siłownię do 12 miesięcy + do 300 zł za transakcje mobilne w ramach promocji Mobilna Premia 2. Warunki otrzymania darmowego karnetu OK System na siłownię nie są wbrew pozorom trudne do spełnienia – łącznie można otrzymać w tej postaci nagrodę o wartości 756 zł. Promocja twa do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.500 uczestników promocji.

Standardowo nie zmienił się okres karencji. Obie promocje dotyczą tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy).

Aby karnet OK System na 12 miesięcy za konto w Banku BGŻ BNP Paribas należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
 • Złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową w ramach promocji Mobilna premia 2 za pośrednictwem strony promocji podając takie same dane.
 • Aktywować konto najpóźniej do 13.04.2018 r.
 • Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

Pierwszy nagroda – Karnet OK System umożliwiający skorzystanie z obiektów współpracujących z OK System 2 razy w tygodniu zostanie przyznana już za samo założenie konta do 17.04.2018 r. w formie kodu sms. Kod ten będzie trzeba wpisać do panelu OK System. Aby otrzymać karnet OK System na kolejne miesiące należy w każdym miesiącu kalendarzowym od kwietnia 2018 do lutego 2019 zasilać otwarte konto kwotą 1.000 zł oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę 200 zł jak też dokonywać jednego przelewu przez aplikację mobilną. Po spełnieniu tych warunków karne będzie się przedłużał już automatycznie, maksymalnie do marca 2019. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o tą  bardzo sowitą nagrodę dla ćwiczących. A można przecież otrzymać jeszcze kolejne 300 zł.

W ramach drugiej promocji Mobilna Premia 2 BGŻ BNP Paribas nalicza premię w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną, nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy. Aby zakwalifikować się do tej promocji i mieć szansę na premię za płatności mobilne należy aktywnie korzystać z konta w każdych 12 miesiącach, tj. wykonać co najmniej 2 transakcje płatnicze na rachunki przedsiębiorców będących:

 • Dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, internet, gaz, prąd, wodę, ścieki).
 • Dostawcami usług płatniczych (np. spłata kredytów lub pożyczki udzielony przez inny bank/podmiot).
 • Uczelniami (szkołami wyższymi) (np. płatności za akademik).
 • Placówkami systemu oświaty (szkoły, żłobki, przedszkola, kluby dziecięce).

Wystarczy także zamiast spełnienia powyższych warunków przelewać na nowo otwarte konto swoje wynagrodzenie. Premia będzie naliczana w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną o wartości co najmniej 5 zł (poza transakcjami BLIK oraz zasileniem konta oszczędnościowego czy lokaty).

Transakcje mobilne zaliczane do premii:
 • Transakcje obciążające konto osobiste za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Transakcje Android Pay (telefonem z systemem Android, wersja co najmniej 4.4, z modułem NFC).

karnet OK System na siłownię

Aby premia w akcji Zarabiasz nawet gdy nie płacisz się naliczyła, transakcja musi być na co najmniej 5 zł. W przypadku transakcji przez GOmobile – przelewów – naliczy się tylko pierwsza premia za przelew na danych rachunek beneficjenta (odbiorcy). Czyli można zrobić 25 przelewów, ale na różne konta bankowe aby premia się naliczyła. Premia będzie wypłacana do 8-mego dnia miesiąca, po miesiącu spełnieniu warunków. Podsumowując połączenie tych promocji jest jeszcze korzystniejsze niż poprzednio. Uwzględniając oczywiście, że kto na darmowy karnet OK System ma ochotę. Wszystkich zainteresowanych karnetem OK System i 300 zł za transakcje mobilne zapraszam tutaj:


Szczegóły promocji dotyczące premii do 150 zł za konto BGŻ BNP Paribas oraz 300 zł transakcje mobilne tutaj:

karnet OK System na siłownię


Szczegóły promocji dot. karty kredytowej w Banku BGŻ BNP Paribas z premią 400 zł na Allegro tutaj:

karnet OK System na siłownię


Regulamin promocji „Mobilna Premia 2”.

REGULAMIN PROMOCJI W formie z kontem.

Regulamin promocji Bonus na zakupy.


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

150 zł na zakupy do Biedronki i do 300 za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.