Premia za otwarcie rachunku: 200 zł do Rossmanna za konto osobiste w Banku BGŻ BNP Paribas

200 zł do Rossmanna za konto osobiste

Promocji w BGŻ BNP Paribas ostatnio jest bardzo dużo. Dwie najlepsze, to trwające do końca miesiąca: karta kredytowa z premią 400 zł na Allegro oraz darmowy karnet OK System na 12 miesięcy i 300 zł za transakcje mobilne za konto osobiste. W dniu dzisiejszym pojawiła się kolejna promocja Atrakcyjne konto 2 dzięki której w BGŻ BNP Paribas można otrzymać 200 zł do Rossmanna za konto osobiste. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia a promocja trwa do 15.04.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 rejestracji na stronie promocji.

Standardowo nie zmienił się okres karencji. Z nowej promocji BGŻ BNP Paribas mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy).

Aby otrzymać 200 zł do Rossmanna za konto osobiste w Banku BGŻ BNP Paribas należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
 • Złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową w ramach promocji Atrakcyjne konto 2 za pośrednictwem strony promocji podając takie same dane.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • W miesiącu maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku zasilić otwarte Konto Optymalne kwotą minimum 1.000 zł.
 • W miesiącu maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku wykonać transakcje bezgotówkowe* na kwotę co najmniej 200 zł.
 • W miesiącu maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku dokonać co najmniej jeden przelew przez aplikację mobilną GOmobile.
 • Do 17.08.2018 r. odebrać wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody o wartości 100 zł i do 23.08.2018 r. uzupełnić adres do wysyłki nagrody (wysyłka listem poleconym do 31.08.2018 r. pierwszej karty podarunkowej, wysyłka drugiej karty podarunkowej do 30.11.2018 r.)

Za spełnienie warunków promocji w miesiącach maj-lipiec otrzyma się kartę podarunkową o wartości 100 zł do sklepów Rossmann. Za spełnienie warunków promocji w kolejnych miesiącach: sierpień-październik należna będzie druga nagroda o takiej samej wartości. Karty są wielokrotnego użytku i będą ważne do 01.07.2019 r. I właściwie to wszystko – w zamian za aktywność można otrzymać 200 zł do Rossmanna za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Niestety strona promocji wskazuje na to, że raczej nowa akcja nie łączy się z bardzo dobrą akcją Mobilna Premia 2, w której można otrzymać 300 zł za płatności mobilne. Choć z drugiej strony brak jest także tego wykluczenia. Niestety jednoznacznie nie wiadomo. Wszystkich zainteresowanych tą dobrą akcją i kartą podarunkową 200 zł do Rossmanna zapraszam tutaj:

200 zł do Rossmanna za konto osobiste


Szczegóły promocji dotyczące darmowego karnetu sportowego System OK na 12 miesięcy i 300 zł za transakcje mobilne tutaj:

200 zł do Rossmanna za konto osobiste


Szczegóły promocji dot. karty kredytowej w Banku BGŻ BNP Paribas z premią 400 zł na Allegro tutaj:

200 zł do Rossmanna za konto osobiste


Regulamin promocji Atrakcyjne Konto 2.

REGULAMIN PROMOCJI W formie z kontem.

Regulamin promocji Bonus na zakupy.


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 4111, określający m.in. usługi transportowe,
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
– 4900 określający płatność rachunków.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł do Rossmanna za konto osobiste

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.