Premia za otwarcie rachunku: Mam Inteligo czyli 100 zł i 50 zł za konto w Inteligo

Mam Inteligo

W Inteligo pojawiła się kolejna – XIV edycja programu Mam Inteligo w ramach którego za otwarcie konta ze specjalnym kodem polecanie można otrzymać 100 zł, a osoba polecająca może otrzymać 50 zł. Warunki od bardzo długiego czasu nie zmieniły się. Z promocji mogą skorzystać osoby, które przez ostatnie 3 lata od jej startu nie byli posiadaczami konta osobistego w Inteligo. Akcja trwa do 29.01.2018 r. a warunki nie są trudne do spełnienia.

Standardowo aby wziąć udział w XIV edycji programu Mam Inteligo i otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego lub firmowego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) lub zostawić taką prośbą w komentarzu to chętnie przekażę taki kod. Wniosek o otwarcie konta osobistego w Inteligo można złożyć tutaj:

100 zł za Konto w Inteligo mam inteligo

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam Inteligo i dorabiać dodatkowe pieniądze za polecone Konta w Inteligo. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych. Posiadanie konta osobistego w PKO BP nie wyklucza z udział w tej akcji.

XIV edycja programu Mam Inteligo podzielona jest na 3 etapy:
 • I etap trwał od 30.10.2017 r. do 28.11.2017 r.
 • II etap trwa od 29.11.2017 r. do 28.12.2017 r.
 • III etap trwa od 29.12.2017 r. do 29.01.2018 r.
Aby otrzymać 100 zł za otwarcie konta z polecenia w Inteligo należy:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych (np. na Orlenie, Auchan).

konta z polecenia Mam Inteligo

Obie transakcje muszą być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. W ramach programu Mam Inteligo można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS. W przypadku kont firmowych Inteligo jest więcej czasu na spełnienie warunków – 40 dni. Po spełnieniu warunku płatności bezgotówkowych oraz BLIK nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na nowo otwarte konto. Standardowo najaktywniejsi mogą otrzymać dodatkowe nagrody za skuteczne polecenia kont osobistych i firmowych w Inteligo. Obecnie obowiązuje także promocja, w ramach której za 3 płatności BLIK można otrzymać 20 zł. Akcja trwa do 31.12.2017 r. Więcej szczegółów tutaj.

Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:
 • 1.000 zł dla osoby o największej liczbie skutecznych poleceń.
 • 600 zł dla osoby o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 300 dla osoby o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

Konto w Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

konta z polecenia Mam Inteligo


Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”.

Zasady XIV Edycji programu „Mam Inteligo”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.