Premia za otwarcie rachunku: 150 zł dla polecającego i 700 zł dla poleconego w Citibanku

150 zł dla polecającego

W Citibanku pojawiła się III edycja programu Poleć Konto Citi Priority znajomemu w ramach której za skuteczne polecenie konta znajomemu z bardzo dobrą promocją można otrzymać 150 zł. Osoba polecająca może być posiadaczem konta osobistego i/lub karty kredytowej, osoba polecona musi być nowym klientem Citibanku. Osoba polecona korzysta oczywiście z bardzo dobrej promocji z premią 700 zł o której więcej pisałem tutaj. Akcja trwa do 31.01.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 osób poleconych.

Poleconym może być osoba, która po 31.10.2016 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Citibanku (także pełnomocnikiem).  Problemem nie jest posiadanie karty kredytowej w Citibanku, a tak naprawdę jest to dużym ułatwieniem.  Osoba polecająca może zyskać maksymalnie 3 premie po 150 zł za 3 skuteczne polecenia.

Aby otrzymać 150 zł osoba polecająca powinna:
  • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, oraz
  • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta spełni warunki bezpłatności konta.
Warunki bezpłatności konta to:
  • Utrzymanie średnio-miesięcznego salda w wysokości co najmniej 30.000 zł.
    • Lub
  • Otrzymanie na konto przelewu lub przelewów tytułem wynagrodzenia (wynagrodzenie wystarczy wpisać w tytule) (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadanie minimum jednego produktu kredytowego (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Wypłata premii za polecenie nastąpi do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę poleconą. Wypłata nastąpi na konto osobiste lub kartę kredytową. Dane osoby polecanej należy wpisać na specjalnej stronie promocji tutaj:

*Oczywiście moja narzeczona może kogoś polecić – w razie zainteresowania proszę o komentarz lub wiadomość @ prosteoszczedzanie@gmail.com.

150 zł dla polecającego

Osoba polecona musi się zgodzić na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. Może skorzystać z dwóch promocji – 300 zł za płacenie kartą i lokaty 2,50% do kwoty 20.000 zł (nie polecam) oraz 700 zł za aktywne używanie konta osobistego (polecam). O promocji Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority dzięki której za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego Citi Priority w Citibanku można otrzymać nawet 700 zł premii (i o samym koncie Citi Priority) pisałem tutaj:

150 zł dla polecającego


Regulamin oferty „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja III” („Regulamin”).


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.