Premia za kartę kredytową: Smartfon LG K4 dual sim za proste warunki w Citibanku

Premia za kartę kredytową

Citibank z początkiem miesiąca przedłużył, a właściwie wprowadził na nowych, uproszczonych warunkach swoją standardową akcję związaną z kartą kredytową. Nowi klienci Citibanku za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i wykonanie po 5 transakcji miesięcznie w ciągu kolejnych 3 miesięcy mogą otrzymać smartfon LG k4 dual sim. Warunki w porównaniu do poprzedniej akcji zostały bardzo mocno uproszczone. Oferta Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja IV rozpoczęła się wczoraj i trwa do 30.11.2017 r.


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank. Aktualny spis promocji z nagrodami Citibanku znajduje się tutaj.


Niestety także i przy tej promocji nie zmienił się okres karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej – ustalony został on ponownie na 01.01.2015 r.  Jak zwykle o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać Smartfon LG K4 dual sim należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Przez okres 3 kolejnych miesięcy wykonywać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, nie później niż do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową. Transakcje bezgotówkowe muszą zostać zaksięgowane w miesiącu ich dokonania.

<<<Strona promocji karty kredytowej Citi Simplicity ze Smartfonem LG K4>>>


O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. W ciągu kolejnych 30 dni telefon LG K4 dual sim zostanie wysłany na adres korespondencyjny kurierem (z reguły następuje to o wiele szybciej). Standardowo należy na początek zrezygnować z usługi CitiPhone (np. przez wiadomość w bankowości internetowej, standardowa opłata to 6 zł). Smartfon wyceniany jest przez Citibank na 499 zł, nie ma możliwości wyboru jego koloru i objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu (przesłanego razem z telefonem). Akcję można oczywiści połączyć z promocjami konta osobistego w ramach których można otrzymać 400 zł – szczegóły pod tagiem Citibank. Wszystkich zainteresowanych nową akcją karty kredytowej Citibanku zapraszam tutaj:

Premia za kartę kredytową


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja IV.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.