Przesiądź się na rower czyli 400 zł za kartę kredytową w Citibanku

Przesiądź się na rower karta kredytowa citibank

Citibank nie próżnuje jeżeli chodzi o promowanie swoich kart kredytowych. W różnych akcjach można otrzymać vouchery na Allegro, Answear, Dauglas, Morele czy nawet telefon LG. Można także otworzyć konto osobiste w Citibanku i otrzymać do 400 zł w postaci zwrotu za zakupy. Kilka dni temu wystartowała akcja Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank w ramach której za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity można otrzymać tym razem 400 zł. Warunki promocji są banalnie proste – wystarczy wydać kartą w ciągu miesiąca 1000 zł i tyle. Akcja Przesiądź się na rower trwa do 30.11.2017 r.


Promocji Citibanku jest co nie miara. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zl do 500 zł. Z najnowszymi promocjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Niestety nie zmienił okres karencji (obowiązek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej) – ustalony on został na 01.01.2015 r. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać 400 zł w akcji Przesiądź się na rower należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 1.000 zł.

O spełnieniu warunków promocji Przesiądź się na rower Citibank poinformuje w bankowości internetowej nie później, niż do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. W tym terminie także nagroda – 400 zł – zostanie  doksięgowana do rachunku karty kredytowej i powiększy dostępny limit (spłaci zadłużenie lub sprawi, że na karcie pojawi się nadpłata). I właściwie to wszystko. Akcj można oczywiści połączyć z akcją 400 zł premii z kontem Citi Priority  dzięki której można dodatkowe 400 zł. Czyli można rozbić bank z łączną premią do 800 zł. Wszystkich zainteresowanych nową akcją karty kredytowej Citibanku zapraszam tutaj:

Przesiądź się na rower karta kredytowa citibank


Akcję można połączyć z promocją 400 zł premii z kontem Citi Priority w ramach której można otrzymać w sumie 400 zł. Promocja ta trwa do 30.06.2017 r. a szczegółach pisałem tutaj:

Przesiądź się na rower


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Regulamin promocji Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.