Lokata/e-Lokata na Nowe Środki II w Getin Banku ponownie na 2%

Lokaty/e-Lokaty na Nowe Środki

Jak co miesiąc Getin Bank przedłużył swoją ofertę najlepszej Lokaty/e-Lokaty na Nowe Środki II. Obecnie można założyć Lokatę/e-Lokatę na Nowe Środki II w ramach 17-tej (18-tej edycji) jako lokatę 4-miesięczną z niezmienionym od kilku miesięcy oprocentowaniem w wysokości 2%. Nie zmieniło się także ograniczenie co do kwoty maksymalnej – 200.000 zł. Lokata/e-Lokata na Nowe Środki II przeznaczona jest dla nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania w Getin Banku obliczony na dzień 31.03.2017 r. Jak zwykle nie ma konieczności posiadania konta osobistego a lokatę można założyć całkowicie online bez żadnych dodatkowych produktów. Także niezmiennie obowiązuje ograniczenie do jednej Lokaty/e-Lokaty na Nowe Środki. Oferta jest tym razem ważna do 19.06.2017 r. 16.07.2017 r.

Lokata/e-Lokata na Nowe Środki II – warunki:
 • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 2%.
 • Tylko dla nowych środków.
 • Do kwoty 200.000 zł.
 • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
 • 7 dni na opłacenie wniosku.

Lokata/e-Lokata na Nowe Środki II to jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych, choć w świetle nowych propozycji Idea Banku oraz Nest Banku wypada trochę skromniej niż to bywało w poprzednich miesiącach. Właściwie końcu maja i czerwiec są po raz pierwszy od dawna miesiącami, w którym oprocentowanie na lokatach krótkoterminowych wreszcie dorównuje oprocentowaniu kont oszczędnościowych. Wracając do propozycji Getin Banku – gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu. Oprocentowanie pozostałych lokat w Getin Banku zmieniło się nieznacznie – spis poniżej.

Lokaty w Getin Banku – aktualna oferta:
 • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
 • 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 2%.
 • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,65%.
 • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,75%.
 • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem 1,80%.
 • 24-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,30%.
 • 36-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,40%.

Zakładając lokaty w placówkach Getin Banku (Tradycyjne oraz Progresywne) otrzymamy oprocentowanie mniejsze o 0,10% lub 0,15%. Warto więc robić to samemu za pośrednictwem bankowości internetowej. Bardzo dobre oprocentowane Lokaty Rentierskie dostępne są tylko dla posiadaczy kont osobistych w Noble Banku. Jak zwykle wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2% zapraszam tutaj:

Lokaty/e-Lokaty na Nowe Środki


REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 17 EDYCJA”.

REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 18 EDYCJA”.


O Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku z oprocentowaniem nawet 2,50% pisałem wcześniej tutaj:

Lokaty/e-Lokaty na Nowe Środki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.