Lepiej z eKontem czyli do 600 zł premii w mBanku

600 zł premii

W mBanku pojawiła się ponownie dobrze znana, lecz zmodyfikowana promocja konta osobistego dla nowych klientów Lepiej z eKontem. W ramach nowej akcji nowi klienci mBanku otrzymują zwrot 4% za płatności bezgotówkowe (i BLIK) w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Maksymalnie można otrzymać 100 zł premii miesięcznie i 600 zł premii w ciągu pół roku. To wielka zmiana na plus bo wcześniej mBank oferował 2% zwrot. mBank dorzucił do promocji gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata ale według mnie to tylko pusty chwyt marketingowy.  Nowa promocja mBanku trwa do 31.07.2017 r.

Aby otrzymać do 600 zł premii w promocji Lepiej z eKontem należy:
 • Do 31.07.2017 r. złożyć wniosek o eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z kartą debetową.
 • Zaakceptować wszystkie oświadczenia i finalnie otworzyć eKonto.

Do promocji Lepiej z eKontem mogą przystąpić osoby, które od 01.01.2016 r. nie posiadały lub współposiadały w mBanku konta osobistego i/lub oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 i/lub 1140 2017. W ramach akcji mBank gwarantuje 4% zwrot za zakupy kartą oraz BLIKem – maksymalnie do 100 zł miesięcznie przez kolejne 6 miesięcy. Zwrot będzie się naliczał od pierwszego pełnego miesiąca, po miesiącu zawarcia umowy.

600 zł premii

Aby 4% moneyback się naliczył należy:
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • Zapewnić jednorazowy wpływ na eKonto spoza mBanku w wysokości minimum 1.000 zł w każdym miesiącu.
 • W każdym  miesiącu zalogować się co najmniej raz do bankowości mobilnej.

Premia będzie księgowana na koncie w mBanku w kolejnym miesiącu, po spełnieniu warunków promocji Lepiej z eKontem. Aby otrzymać maksymalny zwrot należy wydawać za pośrednictwem mBanku 2.500 zł miesięcznie. Sporo. Ale nie dla wszystkich, poza tym nawet połowa kwoty z premii 600 zł to bardzo dużo jak na obecne promocje bankowe. Co ważne – do tych transakcji zaliczają się także transakcje kartą kredytową.

Dodatkowo mBank gwarantuje przez 24 miesięcy niezmienność opłat za prowadzenie eKonta, wypłat z bankomatów czy przelewów. Jak już wspomniałem – takimi rzeczami nie należy się przejmować bo jak bank będzie chciał to i tak dorzuci pewne opłaty. Ważne, że w ramach promocji przez 24 miesiące nie należy przejmować się opłatą za kartę debetową ponieważ jej nie ma (standardowe 4 zł w przypadku braku 5 transakcji bezgotówkowych). Wszystkich zainteresowanych nową akcją mBanku i premią 600 zł razem z eKontem z taryfą standard zapraszam tutaj:

600 zł premii


eKonto z taryfa standard to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 4 zł (brak tej opłaty przez 24 miesiące).
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.
 • 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Natomiast eKonto z taryfą plus to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta w przypadku sumy wpływów na rachunek wysokości co najmniej 1000 zł, w pozostałym przypadku opłata wyniesie 5 zł.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu,  inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 4 zł  (brak tej opłaty przez 24 miesiące).
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie.
 • 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Regulamin Promocji „Lepiej z eKontem”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.