350 zł za konto w mBanku czyli Zyskuj z eKontem IV

350 zł za konto w mBanku

mBank co kilka miesięcy odświeża swoją flagową promocję Zyskuj z eKontem (IV edycja). Ponownie można otrzymać 300 zł w postaci zwrotu za zakupy za aktywne używanie eKonta oraz dodatkowo 50 zł za otwarcie eKonta z polecenia. Czyli obecnie można otrzymać do 350 zł za konto w mBanku. Warunki z edycji na edycje ulegają powolnemu pogorszeniu ale to nadal bardzo dobra akcja, choć przeznaczona dla osób wykonujących sporo transakcji bezgotówkowych. Obecna edycja promocji Zyskuj z eKontem trwa do 31.05.2017 r. 

Z nowej akcji mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2016 r. nie posiadały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego (indywidualnego bądź wspólnego). W ramach promocji mBank wypłaca premię w wysokości 2% za płatności bezgotówkowe kartą oraz BLIK przez okres 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia eKonta z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus, nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Zwroty naliczane są od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia eKonta. Łączna wartość premii może wynieść 300 zł. Premie będą wypłacane do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za otwarcie eKonta z polecenia.

Aby otrzymać 300 zł za eKonto należy:
  • Wykonywać miesięcznie transakcje bezgotówkowe lub BLIK na łączną kwotę minimum 250 zł.
  • Zapewnić miesięcznie co najmniej jeden wpływ z obcego konta na kwotę minimum 1.000 zł.
  • Co miesiąc logować się do bankowości mobilnej mBanku.
Aby otrzymać 50 zł za eKonto z polecenia należy:
  • Otworzyć eKonto wpisując we wniosku numer osoby biorącej udział w programie Polecam mBank (mirekz1512 jakby ktoś chciał).
  • W ciągu 60 dni od daty otwarcia eKonta wykonać 5 transakcji bezgotówkowych.

Aby otrzymać maksymalna premię w wysokości 300 zł trzeba wydawać dosyć sporo, bo aż 2.500 zł miesięcznie. Dodatkowo można otrzymać 50 zł premii za otwarcie eKonta z polecenia oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych. Premię w wysokości 50 zł akurat nie trudno otrzymać.  mBank wypłaci 50 zł do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunku 5 transakcji. Osoba polecająca może otrzymać 100 zł.

350 zł za konto w mBanku

W ramach promocji Zyskuj z eKontem można otworzyć eKonto z taryfą standard lub z taryfą plus. eKonto z taryfą standard to rachunek bezwarunkowo bezpłatny. Karta staje się bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych. Standardowa opłata to 4 zł. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów sieci Euronet, Planet Cash, BZ WBK. W przypadku eKonta z taryfą plus należy zapewnić wpływy w wysokości 1.000 zł (inaczej 5 zł). Bezpłatne są wypłaty we wszystkich bankomatów w Polsce. Warunki zwolnienia za kartę są takie same. Należy pamiętać o kuriozalnej opłacie 1,30 zł za wypłatę z bankomatu kwoty mniejszej niż 100 zł. Wszystkich zainteresowanych promocją Zyskuj z eKontem zapraszam tutaj:

350 zł za konto w mBanku


Regulamin Promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.