100 zł za otwarcie konta z polecenia i 50 zł za polecenie czyli kolejna edycja Mam Inteligo

konta z polecenia

W Inteligo ponownie pojawił się program Mam Inteligo w ramach którego za otwarcie konta z polecenia otrzymuje się 100 zł, natomiast osoba polecająca konto otrzymuje 50 zł. To już XIII edycja tego bardzo dobrego programu, dzięki któremu rozpocząłem współpracę z Inteligo. Program Mam Inteligo standardowo skierowany jest do nowych klientów, którzy na 3 lata przed startem promocji (24.04.2017 r.) nie byli posiadaczami konta osobistego w Inteligo. Warunki otrzymania premii są niezmiennie dosyć łatwe a obecna edycja trwa do 22.07.2017 r.

Jak zwykle aby wziąć udział w XII edycji programu Mam Inteligo i otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego lub firmowego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) lub zostawić taką prośbą w komentarzu to chętnie przekażę taki kod.

100 zł za Konto w Inteligo mam inteligo

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam Inteligo i zarabiać dodatkowe pieniądze za polecone Konta w Inteligo. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

XIII edycja programu Mam Inteligo podzielona jest na 3 etapy:
 • I etap trwał od 24.04 do 23.05.2017 r.
 • II etap trwa od 24.05 do 22.06.2017 r.
 • III etap trwa od 23.06 do 22.07.2017 r.
Aby otrzymać 100 zł za otwarcie konta z polecenia w Inteligo należy:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych (np. na Orlenie, Auchan).

konta z polecenia

Obie transakcje muszą być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. W ramach programu Mam Inteligo można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać wtedy co najmniej jeden przelew do ZUS. W przypadku kont firmowych Inteligo jest więcej czasu na spełnienie warunków – 40 dni. Po spełnieniu warunku płatności bezgotówkowych oraz BLIK nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na nowo otwarte konto. Wcześniej Inteligo podawało datę 94 dni od daty zamknięcia etapu, teraz ten zapis zniknął. Z doświadczenia wiem, że premie za otwarcie konta z polecenia oraz za polecenie wpływały o wiele szybciej. Standardowo najaktywniejsi mogą otrzymać dodatkowe nagrody.

Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:
 • 1.000 zł dla osoby o największej liczbie skutecznych poleceń.
 • 600 zł dla osoby o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 300 dla osoby o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

Konto w Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

konta z polecenia


Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”.

Zasady XII Edycji programu „Mam Inteligo”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.