Zwracamy grubą sumkę 300 zł czyli 3×100 zł w Banku BPH za kartę kredytową

3x100 zł w BPH do 300 zł premii za przeniesienie karty kredytowej

W Banku BPH od początku czerwca trwa promocja, dzięki której za przeniesienie karty kredytowej z innego banku i spłatę jej zadłużenia można otrzymać do 300 zł w postaci bonów Sodexo. Promocja 3×100 zł trwa do 31.08.2016 r. i mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i aktualni klienci Banku BPH.

Aby skorzystać z promocji 3×100 zł należy:

  • Do 31.08.2016 r. złożyć w placówce Banku BPH wniosek o wydanie karty kredytowej z opcją spłaty zadłużenia w innym banku lub SKOK-u.
  • Posiadać kartę kredytową w innym banku (do wniosku należy dołączyć wyciąg z rachunku karty z ostatnich 6 miesięcy lub potwierdzenia spłat, lub umowę o tą kartę).
  • Zawrzeć umowę o kartę z Bankiem BPH.
  • W przypadku otrzymania limitu na karcie w wysokości 2.000 zł w dniu zawarcia umowy złożyć dyspozycję spłaty zadłużenia na karcie w innym banku lub SKOK-u.

Spłata zadłużenia na karcie w innym banku to tzw. balance transfer. Zabiera się środki z jednej karty a przekazuje na konto drugiej. Jest to traktowane jako transakcja bezgotówkowa. Oczywiście zadłużenia na drugiej karcie nie trzeba mieć – bank nie jest w żaden sposób tego zweryfikować.

3x100 zł bank bph

Zasady promocji przy limicie na karcie do 2.000 zł.

W przypadku otrzymania karty z limitem mniejszym niż 2.000 zł otrzymamy bon o wartości 100 zł . Aby otrzymać bon należy przez okres kolejnych 3 miesięcy następujących po zawarciu umowy wykonywać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 900 zł miesięcznie. To sporo bo aż konieczne 2.700 zł w ciągu 3 miesięcy.

Zasady promocji przy limicie na karcie równej i powyżej 2.000 zł.

  • Pierwszy bon w wysokości 100 zł otrzymamy za zawarcie umowy o kartę kredytową z limitem nie mniejszym niż 2.000 zł.
  • Drugi bon w wysokości 100 zł otrzymamy za złożenie w dniu zawarcia umowy dyspozycji spłaty zadłużenia na karcie kredytowej w innym banku lub SKOK-u na kwotę co najmniej 1.900 zł.
  • Trzeci bon w wysokości 100 zł otrzymamy za wykonanie wydaną kartą przez okres kolejnych 3 miesięcy następujących po zawarciu mowy transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 900 zł miesięcznie.

Czyli aby otrzymać tytułowe 3×100 zł należy poprosić o wyższy limit. Kwota przelewu na spłacaną kartę nie może przekroczyć 95% przyznanego limitu kredytowego w Banku BPH. Warunkiem otrzymania bonu lub bonów Sodexo jest terminowa spłata zadłużenia na karcie w Banku BPH. Bony będą wysłane Pocztą Polską maksymalnie do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunku (lub warunków) promocji 3 x 100 zł.


W ramach promocji 3×100 zł można zawnioskować o Kartę FAIR (do wyboru Visa lub MarsterCard). Jej obsługa kosztuje 10 zł miesięcznie ale można uniknąć tej opłaty wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 600 zł. W ramach Karty Fair można wybrać jedną z 3 korzyści: rosnący zwrot za kartę, zmniejszające się opłaty i prowizje lub malejące oprocentowanie operacji bezgotówkowych.

3x100 zł bank bph

Jeżeli będziemy bardzo aktywnie korzystali z karty kredytowej FAIR to Bank BPH zafunduje nam 1% cashback. Należy wydawać sporo bo aż 12.000 zł rocznie czyli 1.000 zł miesięcznie.  W drugim roku po wydaniu karty będzie to już 2% cashback, w trzecim 3% cashback. Nie może być to większy zwrot niż 75 zł raz na 3 miesiące. Cashback nalicza się za transakcje w następujących branżach: AGD, RTV, biura podróży, gastronomia, hotele, kina, teatry, kolej, komputery, księgarnie, salony fryzjerskie i piękności, sklepy odzieżowe, papiernicze. Umówić się na spotkanie w celu złożenia wniosku o kartę FAIR można złożyć tutaj:

3x100 zł bank bph

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.