Darmowy pakiet 1GB na Światowe Dni Młodzieży w Orange

darmowy pakiet 1gb w OrangeTym razem Orange postanowił przyznać swoim klientom ofert na kartę darmowy pakiet 1GB na Światowe Dni Młodzieży. Z oferty mogą skorzystać również  Abonenci ofert Zetafon oraz Minutofon. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać bezpłatny sms o treści WYD2016 na numer 80101. W zamian otrzymujemy darmowy pakiet 1GB na Światowe Dni Młodzieży ważny 7 dni. Pakiet można aktywować do końca dnia 01.08.0216 r. Darmowy pakiet 1GB można otrzymać tylko jeden raz. 

Oczywiście pakiet obowiązuje tylko na terenie Polski a promocyjny transfer wykorzystywany jest w pierwszej kolejności. Ile zostały transferu w ramach darmowego pakietu można sprawdzić wysyłając sms o treści ILE DANYCH na numer 901 (koszt 20 gr) lub dzwoniąc pod nr *500 (opłata zgodna z cennikiem).

Można też skorzystać z darmowej nawigacji w Orange na Światowe Dni Młodzieży w dniach 22.07-03.08.2016 r. Należy wysłać sms-a o treści SDM na nr 80999. Darmowy będzie zarówno dostęp do usługi, jak i za transfer danych na terenie Polski.

Regulamin usługi Pakiet 1GB ŚDM.

2 Komentarze

  1. TAK, smsa wysłałam, nic z tego nie skorzystałam. A faktury mi teraz do zapłaty wysłali. Tak miało być za darmo. Na fakturce opłata za jakiś orange free net, okazało się pakiet odnawialny. Szkoda, że w tych ulotkach, co je włożyli do plecaka pielgrzyma o tym nie napisali. Rozbój w biały dzień i to jeszcze wykorzystując do tego śdm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.