Posmakuj bez kosztów czyli herbata Saga za darmo

posmakuj bez kosztów herbata saga za darmo

Z reguły piszę o promocjach związanych tylko z bankowością. Ale dzisiaj napiszę o nietypowej akcji, z której ostatnio z przyjemnością skorzystałem. Posmakuj bez kosztów – to hasło programu mającej na celu popularyzowanie herbaty marki Saga. W ramach promocji do 15.05.2016 r. można zakupić dowolną herbatę oznaczoną marką Saga i otrzymać zwrot wydanej kwoty. Należy tylko zeskanować lub zrobić zdjęcie rachunku i zarejestrować się na odpowiedniej stronie.

W promocji Posmakuj bez kosztów biorą udział wszystkie produkty w postaci herbaty oznaczonej marką Saga wprowadzone do obrotu przez Unilever Polska Sp. z o.o. Czyli można kupić dowolną herbatę Sagę z zaznaczeniem, że maksymalny zwrot może wynieść 16,99 zł. W promocji można wziąć udział tylko raz, co nie wyklucza męża/żony/brata/siostry/mamy itp. Choć jest zaznaczenie, że w promocji może wziąć udział tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego (weryfikowany jest adres).

Aby wziąć udział w promocji Posmakuj bez kosztów należy:

  • Zakupić w dowolnym sklepie herbatę Sagę.
  • Zachować paragon i w ciągu 14 dni zarejestrować go na specjalnej stronie promocji.
  • Podać imię i nazwisko, adres, e-mail oraz numer naszego rachunku bankowego.
  • Opisać wrażenia po spróbowaniu herbaty Sagi (wystarczy tak naprawdę „smaczna”).
  • Odpowiedzieć na 3 zamknięte pytania ankietowe oraz zaakceptować regulamin promocji.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Unilever Polska Sp. z o.o. w zakresie związanym z realizacją promocji.

Po wstępnej weryfikacji każdy uczestnik promocji Posmakuj bez kosztów informację o przyznanym zwrocie na konto. U mnie nastąpiło to bardzo szybko. Akurat w tym przypadku kupiłem jeszcze dwie inne herbaty ale organizatorowi to nie przeszkadzało. Kupiłem herbatę Sagę – 130 torebek ale są podobno nawet po 330 torebek. Liczba zwrotów ograniczona jest do 100.000 sztuk torebek. Na razie szału nie ma – dla każdego z pewnością starczy. Zwrot następuję na podany numer rachunku bankowego w ciągu 21 dni od daty zgłoszenia. Wszystkich zainteresowanych promocją Smakuj bez kosztów zapraszam tutaj:

posmakuj bez kosztów herbata saga za darmo promocja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.