Lokata Swobodnie Zarabiająca – nowe środki w BZ WBK

lokata swobodnie zarabiająca - nowe środki BZ WBK

Aktualizacja 17.02.2016 r.

Całkiem niespodziewanie do walki o nasze oszczędności włączył się BZ WBK. Od wczoraj BZ WBK oferuje całkiem solidną 4-miesięczną Lokatę Swobodnie Zarabiającą – nowe środki z oprocentowaniem 2,60% 2,30% 2,10%. Jak sama nazwa wskazuję przeznaczona jest ona tylko dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 01.10.2015 r. obecnie na dzień 30.11.2015 r. 21.03.2016 r. Lokata Swobodnie Zarabiająca – nowe środki oferowana jest w ramach promocji „Duży procent na nowe środki” dla klientów posiadających konto oszczędnościowe w BZ WBK. Oferta ważna jest do odwołania.

Lokata Swobodnie Zarabiająca – nowe środki dostępna jest tylko w placówkach BZ WBK. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 1.000 zł, maksymalna to 200.000 zł. Można posiadać tylko jedną Lokatę Swobodnie Zarabiającą – nowe środki. Lokata ma charakter nieodnawialny – po jej zakończeniu pieniądze trafią na konto oszczędnościowe w BZ WBK. Stawka 2,10% na lokacie 4-miesięcznej może nie powala ale jak na BZ WBK to wręcz rewelacja.

Jednocześnie zostało obniżone niestety oprocentowanie 6-miesięcznej Prostej Lokaty do 2% – więcej o tej ofercie pisałem tutaj. Lokata Prosta z początkiem listopada zniknęła z oferty BZ WBK. Właściwie pozostała, już o wiele uboższa oferta depozytowa BZ WBK nie uległa zmianie – kompleksowo o niej pisałem przy okazji przeglądu lokat w 3 największych bankach tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.