Konto Godne Polecenia z premią – uzupełnienie danych do wypłaty

promocja konto godne polecenia z premią 70 z warunki promocja ł

Do 19.09.2015 r. można było otworzyć Konto Godne Polecenia z premią 70 zł + 10 zł za otwarcie. W dniu wczorajszym do wszystkich uczestników promocji, którzy spełnili warunki wypłaty premii została wysłana następująca wiadomość e-mail:

Rozstrzygnięcie Promocji Konto Godne Polecenia z Premią

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej w promocji Konto Godne Polecenia z Premią Banku Zachodniego WBK i Agora S.A.! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o podanie w aplikacji promocyjnej danych niezbędnych do realizacji przelewu premii. Prosimy o zalogowanie się do aplikacji pod adresem konto.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza
WAŻNE! Prosimy o przygotowanie numeru rachunku Konta Godnego Polecenia założonego w tej promocji. Prosimy o wprowadzenie tego numeru uważnie, bez spacji.

Dane należy uzupełnić do dnia 04.11.2015. Premia zostanie wypłacona do dnia 19.11.2015

Zaloguj się na konto.zpremia.pl. i uzupełnij dane do przelewu premii. O premiach dodatkowych zostaniesz poinformowany w odrębnym mailu.

Więc każdy, kto zakładał Konto Godne Polecenia w promocji „Konto z premią” powinien szybko i sprawnie uzupełnić dane do wypłaty premii. Sam z promocji nie korzystałem a za przesłanie informacji dziękuję jednej z moich czytelniczek. I przy okazji przypominam o nowej promocji „Konto na 4%” w BZ WBK o której pisałem więcej tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.