Promocje bankowe raport lipiec 2015

Promocje bankowe raport lipiec 2015

Witam po raz kolejny w comiesięcznym podsumowaniu moich zysków z korzystania z dostępnych promocji bankowych. Lipiec jest kolejnym miesiącem bardzo dobrym dla mnie. Z jednej strony dostałem kolejne premie od banków, z drugiej wypełniłem warunki kolejnych promocji, a z trzeciej pojawiły się kolejne promocje bankowe, które zapewnią mi wpływy do końca roku. Zainteresowanych szczegółami zapraszam do zapoznania się z moim raportem promocje bankowe lipiec 2015. Pokazuje jak w prosty sposób trochę wyrwać (lub grzeczniej: otrzymać) trochę grosza od banków.

W czerwcu miałem wręcz rekordowe wpływ. Otrzymałem aż 180 zł – to najlepszy wynik od momentu rozpoczęcia korzystania przeze mnie z promocji bankowych. Lipiec nie jest już tak dla mnie dobry, ale też nie jest zły. W lipcu otrzymałem ostatnie 50 zł dzięki promocji Konta 360° na Grouponie oraz kolejne 50 zł promocji Zewsząd dostępne 150 zł w BZ WBK 50 zł. Okrągłe 100 zł to kwota przyzwoita – gdybym otrzymywał tyle co miesiąc wcale bym się nie obraził. Niestety premia za korzystanie z Konta 360º jest już ostatnia (pojawiła się nowa promocja na Grouponie) ale dzięki BZ WBK jeszcze trochę zarobię.

Podsumowując łącznie od początku roku zarobiłem dodatkowo już kwotę 495 zł dzięki różnym promocjom w bankach. W sumie od poprzedniego roku otrzymałem od banków w postaci różnych premii kwotę 1.170 zł, a razem z narzeczoną, która korzysta z podobnych promocji – 2.320 zł. Niezła sumka. Mój plan na ten rok to osiągnięcie 1.000 zł. I jest to plan jak najbardziej realny. Skorzystałem z promocji Karty Kredytowej z Tabletem (obecnie Gadżetem) – kwota 1.000 zł wydała się niespodziewanie łatwo. Założę też zaraz Konto Avctive z promocji na Grouponie. Tablet i premia od Eurobanku da dodatkowe dochody w wysokości 500 zł a otrzymam jeszcze trochę premii od BZ WBK. Więc plan zostanie w pełni zrealizowany 🙂

A przecież do końca roku niejedna dobra promocja może się jeszcze pojawić. Co prawda z niektórych będę na stałe lub czasowo wyłączony ale takie są warunki gry. W najbliższym czasie mam zamiar polikwidować niektóre niepotrzebne konta. Na odstrzał pójdzie Konto Jedyne w Toyota Banku, Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku oraz Smart Konto w Banku Smart. Nie zamierzam używać tych kont w przyszłości więc lepiej je zlikwidować niż o nich zapomnieć. Szczególnie, że później mamy szansę być nowym klientem – tak jak mi się udało w BZ WBK i w Raiffeisen Polbanku. Na koniec przedstawiam aktualne na dziś promocje bankowe, dzięki którym można otrzymać dodatkowe premie.


Aktualne promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.