Karta Kredytowa z Gadżetem Samsung od CitiBanku

karta kredytowa z gadżetem Samsung tablet dobra promocja

Kilka dni temu została zakończona promocja Karty Kredytowej Citibanku z Tabletem Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113. Nie trzeba było długo czekać na kolejną edycję tej bardzo dobrej promocji. Obecnie można skorzystać z akcji „Wakacyjna oferta Citi Handlowy – Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz swój gadżet Samsung”. Tym razem do wyboru są 3 gadżety: Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113, Telefon Samsung Galaxy J1 lub Zegarek Samsung Gear Fit. Pula nagród ponownie jest nieograniczona a każdy z gadżetów jest wyceniony na 449 zł. Obecna promocja ważna jest do 31.08.2015 r.

Jak zwykle promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów Citibanku, którzy od 01.01.2013 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. Trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową z Gadżetem Samsung należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa Citibank z Gadżetem Samsung>>>

karta kredytowa z gadżetem Samsung promocja

Od razu przy wypełnianiu formularza należy wybrać nagrodę. Po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibank (w moim przypadku było to dosłownie kilkadziesiąt minut). Po wstępnej akceptacji wniosek wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć skan dowodu osobistego oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). W tej edycji promocji można starać się o Kartę Kredytową CitiBank World MasterCard.

Aby otrzymać Gadżet firmy Samsung należy:

  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową World MasterCard.
  • Zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową World MasterCard.
  • W dniu przyznania nagrody nadal posiadać w Citibanku Kartę Kredytową World MasterCard.

karta kredytowa z gadżetem Samsung dobra promocja

Citibank o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunków promocji. Wybrana Nagroda – Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113, Telefon Samsung Galaxy J1 lub Zegarek Samsung Gear Fit zostanie wysłana kurierem w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości e-mailowej informującej o przyznaniu gadżetu. Co ważne CitiBank ufunduje dodatkową nagrodę o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego jeżeli wystąpi obowiązek zapłaty takiego podatku. Tablet, telefon lub zegarek podlegają 24-miesięcznej gwarancji obsługiwanej przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu. Niestety nie mamy wpływu na to, jakiego koloru zostanie do nas wysłana nagroda.

Obsługa Karty Kredytowej World MasterCard. kosztuje aż 18 zł miesięcznie. Najlepiej też od razu wyłączyć usługę CitiPhone, której koszt to dodatkowe 6 zł miesięcznie. Można to zrobić wysyłając wiadomość z bankowości internetowej. W związku z promocją nie ma żadnego okresu karencji. Po otrzymaniu nagrody nie ma konieczności utrzymywania Karty Kredytowej. Problemowe może być wydanie 1.000 zł w ciągu niecałych 30 dni. Ale z drugiej strony korzystam z poprzedniej edycji tej promocji i do wydania pozostały mi już tylko 32 zł. Po otrzymaniu karty należy nie czekać na PIN – ten nadamy sam logując się do bankowości internetowej. Wszystkich zainteresowanych Kartą World MasterCard z Tabletem Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113, Telefonem Samsung Galaxy J1 lub Zegarekiem Samsung Gear Fit. zapraszam tutaj:

karta kredytowa z gadżetem Samsung

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.