Konto Active na Grouponie + 200 zł premii

konto Active na grouponie Eurobank warunki bonusy

W lutym opisywałem bardzo dobrą promocję Konta 360º w Banku Millennium otwieranego za pośrednictwem strony Groupon.pl. Za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta 360º można było otrzymać do 200 zł premii. Od wczoraj pojawiła się bardzo podobno promocja, tym razem we współpracy z Eurobankiem. W zamian za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Active w Eurobanku za pośrednictwem serwisu Groupon.pl można otrzymać do 200 zł premii. Warunki nie są trudne do spełnienia i można je wypełnić niejako przy okazji.

Promocja nazywa się „Konto z Bonusem na groupon.pl”  i skierowana jest jedynie dla nowych klientów Eurobanku, którzy na 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie byli posiadaczami, współposiadaczami lub pełnomocnikami do konta dla osób fizycznych oraz nie byli stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Eurobanku. Definicja nowego klienta nie jest więc bardzo restrykcyjna. Ja do tej pory z Eurobankiem nie miałem nic wspólnego więc z promocji chętnie skorzystam.

Aby wziąć udział w promocji Konto Active na Grouponie z premią 200 zł należy:

  • Mieć ukończone 18 lat.
  • Nabyć na portalu Groupon.pl Kupon uprawniający do złożenia wniosku o otwarcie Konta Active – koszt 5 zł.
  • Wypełnić Formularz Kontaktowy wpisując otrzymany kod z Grouponu.

<<Strona promocji Konto Active na Grouponie z premią 200 zł>>

konto Active na premia wysoka

Po wypełnieniu Formularza Kontaktowego zostaniemy przekierowani na stronę, na której będziemy mogli złożyć wniosek o otwarcie Konta Active. Umowę można zawrzeć elektronicznie potwierdzając swoją tożsamość za pomocą przelewu z innego banku. Będą wtedy potrzebne: skan dowodu osobistego oraz skan drugiego dokumentu – może to być prawo jazdy, paszport polski, legitymacja studencka lub wojskowa. Można też zawrzeć umowę w formie pisemnej za pośrednictwem kuriera. Konto Active należy otworzyć najpóźniej do 16.08.2015 r.

W ramach promocji można otrzymać 4 bonusy: Bonus na Start, Bonus dla Aktywnych, Bonus dla Aktywnych 2 oraz Bonus dla Aktywnych 3. Każdy z Bonusów to 50 zł premii, co daje łącznie 200 zł. Pierwszy Bonus na Start otrzymamy za otwarcie Konta Active w wyznaczonym terminie oraz za pobranie, aktywowanie oraz zalogowanie się na urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet) w Aplikacji Mobilnej w sekcji „Moje finanse”. Należy zrobić to nie później niż do 31.08.2015 r. Po spełnieniu tego warunku premia wpłynie na otwarte Konto Active najpóźniej do 15.09.2015 r.

Kolejne Bonusy dla Aktywnych (po 50 zł) otrzymamy za aktywne korzystanie z Konta Active. W drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu następującym po podpisaniu umowy należy zasilić Konto Active kwotą minimum 1.500 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę nie mniejszą niż 400 zł. Po spełnieniu tych niewygórowanych warunków będziemy otrzymywali premię w wysokości 50 zł na otwarte Konto Active na koniec następnego miesiąca kalendarzowego. Co ważne – jeżeli przegapimy jeden z warunków i nie spełnimy założeń Bonusu na Start lub Bonusu dla Aktywnych to tracimy bezpowrotnie prawo do kolejnych premii.

konto Active na grouponie warunki bonusy

Sprawa jest więc prosta – należy w do 16.08.2015 r. otworzyć za pośrednictwem specjalnego linku Konto Active w Eurobanku. Następnie należy zalogować się do bankowości mobilnej. A w następnym miesiącu po otwarciu konta należy po prostu aktywnie z niego korzystać. Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku. Pierwsze dwa Bonusy: Bonus na Start oraz Bonus dla Aktywnych możemy otrzymać w jednym miesiącu kalendarzowym. A w kolejnych miesiącach Bonus dla Aktywnych 2 oraz Bonus dla Aktywnych 3. Razem da to aż 200 zł premii.

Podsumowując – bardzo dobra promocja – grzech nie skorzystać. Warunki nie są wyśrubowane – wystarczy przelew i 400 zł obrotu kartą. Promocja ważna jest do 28.07.2015 r. (choć informacje na stronie Groupon-u były mylące) jednak nie później niż do wyczerpania puli 3.000 sztuk Kuponów. Ja już jeden Kupon wykupiłem i z promocji na pewno skorzystam. Szczególnie, że nie muszę już robić obrotu w Banku Millennium a i wydanie 1.000 zł Kartą Kredytową Citibanku przyszło mi bardzo łatwo. Wszystkich zainteresowanych promocją Konta Active w Eurobanku zapraszam tutaj:

konto Active na grouponie bonusy


Konto Active kosztuje 9 zł miesięcznie – można tej opłaty uniknąć zasilając je kwotą minimum 1.500 zł. Bezpłatne są wszystkie wypłaty w bankomatach krajowych oraz wszystkie przelewy internetowe. Do rachunku Eurobank wydaje kartę Visa Electron lub MasterCard Debit. Obsługa tych kart to koszt odpowiednio 3,45 zł oraz 3,95 zł. Można tych opłat uniknąć wykonując transakcje na łączną kwotę co najmniej 200 zł w miesiącu kalendarzowym. Spełniając więc warunki promocji za obsługę Konta Active nic nie zapłacimy. Dodatkowo możemy otrzymać oprocentowanie w wysokości 2% do kwoty 1.500 w przypadku przelewania na otwarte konto wynagrodzenia, renty czy emerytury. Można też skorzystać z programu Rodzina i Przyjaciele, w ramach którego otrzymujemy 5% zwrot za wydatki kartą na sport, rozrywkę i kulturę – szczegóły tutaj. A do końca lipca można otworzyć także bardzo dobrą Lokatę Procentującą o której pisałem więcej tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.