EKOlokata Premium oraz EKOlokata Korzystna w BOŚ Banku

ekolokata premium

W ofercie BOŚ Banku całkiem niespodziewanie pojawiły się dwie dobre lokaty: 3-miesięczna EKOlokata Premium z oprocentowaniem 3,10% (od 14.04 oprocentowanie spadło do 3%) oraz 4-miesięczna EKOlokata Korzystna z oprocentowaniem 2,85%. Obie lokaty zastąpiły trochę gorzej oprocentowane EKOlokaty Noworoczną oraz Stabilną. Szczególnie dobrą propozycją wydaje się 3-miesięczna EKOlokata Premium.

<<<Od 24.04 oprocentowanie EKOlokaty Premium zostało obniżone do 2,80%, EKOlokaty Korzystnej również do 2,80% dla nowych środków oraz 2,50% dla starych środków>>>

3-miesięczna EKOlokata Premium z oprocentowaniem 2,80% dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów BOŚ Banku. Co więcej nie ma konieczności wpłaty nowych środków ani otwierania konta osobistego. Minimalna kwota EKOlokaty Premium to 1.000 zł. Maksymalnej kwoty EKOlokaty Premium nie ma. Można założyć dowolną ilość EKOlokat Premium.

4-miesięczna EKOlokata Korzystna z oprocentowaniem 2,80% to lokata dostępna jedynie dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 28.02.2015 r. Wpłacając stare środki na EKOlokatę Korzystną otrzymamy oprocentowanie w wysokości 2,50%. Można otworzyć więcej niż jedną EKOlokatę Korzystną dla starych i nowych środków. W przypadku EKOlokaty Korzystnej także nie ma określonej maksymalnej kwoty, którą można ulokować.

EKOlokaty Premium oraz Korzystną można założyć przez stronę internetową BOŚ Banku, przez bankowość internetową oraz w placówkach banku. Od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty BOŚ Bank przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Środki trafiają do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Podsumowując: 3-miesięczna EKOlokata Premium po ostatnich obniżkach to jedna z najlepszych obecnie lokat na rynku. Oprocentowanie pozostałych EKOlokat nie przekracza 2% więc nie są warte uwagi. Oferta ważna jest do odwołania.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.