Lokata Noworoczna oraz Lokata Stabilna w BOŚ Banku

lokata stabilna boś Bank

BOŚ Bank na początku nowego roku postanowił zmodyfikować swoją ofertę depozytową. Nie ma już EKOlokaty Natury oraz EKOlokaty Zielonej oraz EKOlokaty 3+9, za to pojawiły się dwie nowe propozycje: 3-miesięczna EKOlokata Noworoczna z oprocentowaniem 3,10%** oraz 4-miesięczna EKOlokata Stabilna z oprocentowaniem 3%**. Niestety oprocentowanie jest o wiele niższe, niż na wcześniej proponowanych lokatach. Dodatkowo BOŚ Bank chyba pozazdrościł Idea Bankowi nazw lokat – o ile rozumiem pomysł na Lokatę Noworoczną to Lokata Stabilna jest nazwą lokat standardowych w Idea Banku.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej BOŚ Banku>>>

Lokaty w BOŚ Banku – aktualna oferta:

  • EKOlokata Noworoczna na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,10% dla nowy środków* lub 2,90% dla starych środków. Od 28.01.2015 oprocentowanie odpowiednio 2,95% oraz 2,70%, od 16.02.2015 r. propozycja ta zniknęła z oferty BOŚ Banku.
  • EKOlokata Stabilna na 4 miesiące z oprocentowaniem 3% dla nowych środków* lub 2,90% dla starych środków. Od 28.01.2015 oprocentowanie odpowiednio 2,85% oraz 2,70%.
  • EKOprogres 3+3 na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,80%. Od 28.01.2015 oprocentowanie 2,35%.
  • EKOprogres 12 na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,40%. Od 28.01.2015 oprocentowanie 2,20%.
  • EKOlokata bez Kantów na 1 miesiąc z oprocentowaniem 3,50% dla nowych klientów. Od 28.01.2015 oprocentowanie 3%.

Oprocentowanie pozostały lokat, a raczej EKOlokat w BOŚ Banku nie uległo zmianie. EKOlokata bez Kantów nadal dostępna jest dla nowych klientów, którzy po 31.07.2014 r. nie posiadali w BOŚ Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i można ją założyć na kwotę nie wyższą niż 15.000 zł. W przypadku pozostałych lokat nie ma ograniczeń co do kwoty oraz liczby zakładanych lokat. Nie ma też obowiązku posiadania w BOŚ Banku konta osobistego – wszystkie lokaty (poza EKOlokatą bez Kantów) można założyć całkowicie online. Nowa oferta ważna jest do odwołania.

lokata stabilna boś Bank

Nadal jest aktualna akcja, w ramach której od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty BOŚ Bank przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Środki trafiają do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

lokata stabilna boś Bank

* Nowe środki dla BOŚ Banku to nadwyżka środków w dniu otwierania lokaty ponad sumę środków zgromadzonych w banku  według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia bieżącego miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca wypadnie w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

** Od 28.01.2015 r. zmiana oprocentowania.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Arkusz napisał(a):

    Hmm wygląda całkiem atrakcyjnie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.