Karta kredytowa Citibank + Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite

karta kredytowa citibank tablet

Od ponad dwóch tygodni ważna jest promocja, w której Citibank (Citi Handlowy) oferuje za założenie karty kredytowej Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Promocja nazywa się Karta Kredytowa Citibank z tabletem – oferta Noworoczna i ważna jest do 31.03.2015 r. lub do wyczerpania puli 3 tysięcy tabletów. Z reguły opisuję na mojej stronie promocje związane tylko z kontem osobistym lub lokatami. Jednak zostałem poproszony o opisanie tej promocji przez jednego z moich czytelników co też czynię 🙂

<<<Informacje o nowej promocji Karty Kredytowej Citibank z Gadżetem>>>

Karta Kredytowa Tablet citibank

Promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów Citibanku, którzy od 01.01.2012 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponieważ karta kredytowa to nie konto osobiste czy lokata więc trzeba spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową CitiBanku i Tablet należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa Citibank + Tablet>>>

Po wypełnieniu formularza kontaktowego skontaktuje się z nami pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibank. Do wniosku będzie należało dołączyć czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). Po akceptacji Citibank przyzna jedną ze swoich kart kredytowych: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum. Umowa o Kartę Kredytową w Citibanku zostanie wysłana kurierem.

karta kredytowa citibank tablet za darmo

Aby otrzymać Tablet Samsung Galaxy Tab 3 LiteSM-T110 należy:

  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową.
  • Zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile w ciuągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową.
  • W dniu przyznania nagrody nadal posiadać w Citibanku Kartę Kredytową.

Citibank o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji Kredytowa Citibank z tabletem – oferta Noworoczna. Nagroda zostanie wysłana kurierem w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości e-mailowej informującej o przyznaniu Tabletu. Tablet otrzyma pierwsze trzy tysiące osób – z pewnością starczy dla wszystkich. Citibank Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 wycenia na 449 zł i funduje dodatkową nagrodę o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego. Tablet podlega 24-miesięcznej gwarancji, obsługiwanej przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu.

Najkorzystniej wydaję się wybranie karty Silver, której obsługa miesięczna kosztuje 8 zł miesięcznie (najlepiej od razu wyłączyć usługę CitiPhone, której obsługa kosztuje 6 zł miesięcznie). Po otrzymaniu Tabletu można z Karty Kredytowej Citibanku zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Licząc 30 dni na spełnienie warunków promocji oraz 30 dni okresu wypowiedzenia w najlepszym wypadku za otrzymany Tablet zapłacimy 16 zł, może 24 zł jeśli nie wyrobimy się w terminach. To nie dużo porównując kwotę do wartości nagrody. Problemem może być wydanie 1.000 zł w ciągu 30 dni (transakcje muszą zostać rozliczone w tym terminie). Jak dla mnie kwota dosyć spora – ale nie ma nic za darmo. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

karta kredytowa citibank tablet

5 Komentarze

  1. Kolejne takie promocje. Sądziłem, że wraz ze świętami i te bonusy się skończą, ale widzę, że się myliłem. Promocja wprawdzie nie wydaje się zła, jeśli oczywiście rzeczywiście chcemy i potrzebujemy kartę. Szkoda, że jak zwykle tylko nowi klienci brani są pod uwagę.

  2. Tak jak pisał wyżej kolega szkoda że promocje dotyczą tylko nowych klientów i nie ma czegoś dla osób posiadających już kartę w Citibanku bo chętnie skorzystał bym z promocji i nie pogardził Samsungiem Galaxy Tab 3 Lite :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.