EKOlokata Natura oraz EKOlokata bez Kantów w BOŚ Banku

ekolokata Natura

Ostatnio na rynku lokat krótkoterminowych robi się ciekawie – oprocentowanie niektórych lokat dochodzi nawet do 4%. Kolejnym bankiem, który dosyć mocno licytuje jest BOŚ Bank w którym pojawiła się 4-miesięczna EKOlokata Natura z oprocentowaniem 3,75% dla nowych środków i 3,40% dla starych środków. W ofercie znajduje się także 1-miesięczna EKOlokata bez Kantów dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% od kwoty 1.000 zł do kwoty 15.000 zł. EKOlokatę bez Kantów mogą otworzyć tylko nowi klienci BOŚ Banku w ciągu 14 dni od otwarcia Promocyjnego Konta bez Kantów.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej BOŚ Banku>>>

Uwaga – zmienione oprocentowanie od 15.10.2014 – szczegóły <<<tutaj>>>

Minimalna kwota EKOlokaty Natury wynosi 1.000 zł, maksymalna 500.000 zł. Można założyć więcej niż jedną EKOlokatę Naturę dla nowych i starych klientów. EKOlokata Natura odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu dla lokaty 3-miesięcznej (obecnie 2,20%). EKOlokatę Naturę można otworzyć całkowicie online, bez konieczności posiadania w BOŚ Banku konta osobistego. W ofercie BOŚ Banku nadal znajdują się: EKOlokata 3+9, EKOlokata Zielona, lokaty EKOprogres 3+3 oraz EKOprogres 12.

ekolokata natura

Tak jak w przypadku każdych lokat w BOŚ Banku od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc EKOlokaty Natury bank przekaże z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Środki trafiają do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki szarej w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Nowe środki dla BOŚ Banku to nadwyżka środków w dniu otwierania lokaty ponad sumę środków zgromadzonych w banku  według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia bieżącego miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca wypadnie w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.