EKOlokata Zielona w BOŚ Banku

EKOlokata Zielona

W Banku Ochrony Środowiska pojawiła się ostatnio 6-miesięczna EKOlokata Zielona. Jest ona kopią opisanej wcześniej EKOlokaty Pozytywnej, różni się wyłącznie maksymalną kwotą, jaką możemy ulokować na lokacie. Także w tym przypadku EKOlokata Zielona przeznaczona jest zarówno dla nowych i starych środków. Jednak nowi klienci lub klienci przynoszący do banku nowe środki mogą liczyć na wyższe oprocentowanie.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej BOŚ Banku>>>

Uwaga – zmienione oprocentowanie od 15.10.2014 – szczegóły <<<tutaj>>>

 Oprocentowanie 6-miesięcznej Lokaty Zielonej wynosi:

  • 3,5% w przypadku nowych środków.
  • 3,3% w przypadku starych środków.

Definicja nowych środków jest dosyć skomplikowana. Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia bieżącego miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca wypadnie w dzień wolny od pracy, to bierzę się pod uwagę następny dzień roboczy.

EKOlokata Zielona dostępna jest od 1.000 zł, maksymalna kwota jaką można ulokować to 250.000 zł. Możemy założyć jedną EKOlokatę Zieloną na nowe środki i jedną na stare środki. Promocyjną lokatę możemy otworzyć przez internet lub w placówkach banku. Oferta jest ważna do odwołania. W ofercie BOŚ Banku dostępna jest także nadal EKOlokata 9M z oprocentowaniem 3,6% lub 3,4%. Szczegóły lokat znajdziemy na stronie banku, czyli tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.