Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 28.07 – 03.08

lokaty hit tygodnia w bossabanku

Dzisiaj poniedziałek, więc pora na przedstawienie nowej oferty Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W zeszłym tygodniu Bossabank zaproponował Lokaty Hit Tygodnia na 4 i 12 miesięcy na konkurencyjnym oprocentowaniu. W tym tygodniu do wyboru są Lokaty Hit Tygodnia na 1 i 6 miesięcy. Przy czym na konkurencyjnym oprocentowaniu jest jedynie ta druga lokata. 1-miesięczna Lokata Hit Tygodnia oprocentowana jest na 2,60%, czyli niewiele, za to 6-miesięczna Lokata Hit Tygodnia oprocentowana jest na 3,60%. 

Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 1-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 2,60%
  • 6-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,60%

Pozostała oferta lokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,80%
  • 4-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,20%.
  • 7-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,40%.

Tym razem warta uwagi jest jedynie Lokata Hit Tygodnia na 6 miesięcy. Oferta drugiej Hit Lokaty nie warta jest nawet komentarza. Poza tym nadal można założyć konto oszczędnościowe EKOprofit w Bossabanku z oprocentowaniem 3,50% dla wszystkich, bez rozróżniania na nowe i stare środki.

Bank pozwala założyć jednemu klientowi dwie Lokaty Hit Tygodnia na różne terminy. Lokaty są dostępne dla nowych klientów i/lub nowych środków. Warunki, które trzeba spełnić aby środki były uznane w Bossabanku za nowe opisane zostały przy okazji poprzednich wydań Lokat Hit Tygodnia – szczegóły tutaj.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.