Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 21.07 – 27.07

lokaty hit tygodnia w bossabanku

Jak co każdy poniedziałek przedstawiam nową ofertę Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W zeszłym tygodniu Bossabank zaproponował dosyć wysoko oprocentowane lokaty 3- i 6-miesięczne. W tym tygodniu dla nowych środków i/lub nowych klientów Bossabanku proponuje 4-miesięczną Hit Lokatę z oprocentowaniem 3,45% oraz 12-miesięczną Hit Lokatę z oprocentowaniem 3,60%. 

 Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 4-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,45%
  • 12-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,60%

Pozostała oferta lokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,80%
  • 7-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,40%.

I tym razem oprocentowanie obu lokat jest, szczególnie po ostatnich zmianach, jednym z najkorzystniejszych na rynku bankowym – zarówno lokaty 4-miesięcznej jak i 12-miesięcznej. Dodatkowo nadal można założyć konto oszczędnościowe EKOprofit w Bossabanku z oprocentowaniem 3,50% dla wszystkich, bez rozróżniania na nowe i stare środki.

Bank pozwala założyć jednemu klientowi dwie Lokaty Hit Tygodnia na różne terminy. Lokaty są dostępne dla nowych klientów i/lub nowych środków. Warunki, które trzeba spełnić aby środki były uznane w Bossabanku za nowe opisane zostały przy okazji poprzednich wydań Lokat Hit Tygodnia – szczegóły tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.