Lokata Party oraz Lokata Jak Marzenie w Getin Online

lokata party

W ofercie Getin Online znajdują się dwie propozycje lokat: 3-miesięczna Lokata Party z oprocentowaniem 3,10% oraz 6-miesięczna Lokata Jak Marzenie z oprocentowaniem 3,20%. W porównaniu w najlepszymi ofertami na rynku opisanymi w ostatnim rankingu lokat krótkookresowych propozycje nie są rewelacyjne. Biorąc jednak pod uwagę ofertę większości banków proponowane oprocentowanie jest sporo powyżej średniej rynkowej. Dodatkowo nie ma obowiązku lokowania nowych środków.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Minimalna kwota środków niezbędna do otwarcia lokat to 1.000 zł, lokaty możemy otworzyć maksymalnie na 1.000.000 zł. Nie ma obowiązku posiadania konta w Getin Online. Na opłacenie lokat mamy 7 dni. Lokaty są odnawialne na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu wynoszącym  2,25% – 2,50%. Opcję odnowienia możemy zmienić w każdym momencie trwania lokat. Zerwanie lokat przed terminem powoduje utratę należny odsetek. Oferta dostępna jest w placówka Homer Broker, przez telefon oraz internet. Lokaty można założyć na stronie internetowej Getin Online, czyli tutaj.

Należy także wspomnieć, że w ofercie Open Finance dostępna jest bliźniacza oferta depozytowa, czyli 3-miesięczna Lokata Łowcy z oprocentowaniem 3,10% oraz 6-miesięczna Lokata Smile z oprocentowaniem 3,20%. Jedyne różnice to minimalna kwota środków niezbędna do otwarcia lokat – 500 zł oraz możliwość otwarcia lokat także w placówkach Open Finance. Lokaty można założyć na stronie internetowej Open Finance, czyli tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.