Konto Tanie Zakupy w Getin Online czyli 300 zł zwrotu za zakupy

getin online

Niektóre banki, aby zyskać przewagę na dzisiejszym mocno konkurencyjnym rynku, chętnie dopłacają nam za założenie konta. Dotychczas przedstawiłem Konto Godne Polecenia w BZ WBK, eKonto w mBanku oraz promocję Jesteśmy Gotowi Credit Agricole dotyczącą kont osobistych. Dzięki promocjom aktywny nowy klient jest w stanie dostać od banku w ramach różnego rodzaju promocji od 600 zł do nawet 1.000 zł. W dzisiejszym wpisie chciałbym opisać propozycję Getin Online czyli Konto Tanie Zakupy, dzięki któremu możemy dostać od banku do 300 zł rocznie zwrotu za zakupy.

W przypadku Konta Tanie Zakupy Getin Online zwraca 10% wartości zakupów zrobionych przy użyciu wydanej do konta karty debetowej w określonych sklepach. Sklepy w których możemy liczyć na zwrot za zakupy to sklepy oznaczone specjalnym kodem akceptanta MCC (kod nadany przedsiębiorcy przez przez Mastercard lub Visę):

  • 5411 – sklepy spożywcze supermarkety,
  • 5499 – sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby oraz sklepy specjalne,
  • 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem,
  • 5172 – ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo,
  • 5541 – stacje serwisowe (z lub bez usług dodatkowych),
  • 5542 – samoobsługowe stacje benzynowe,
  • 5983 – stancje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel i benzyna.

Nasz zwrot może maksymalnie sięgnąć 40 zł miesięcznie, lecz nie więcej niż 300 zł w czasie roku kalendarzowego. Do zwrotu zaliczają się także płatności w Biedronce za pomocą aplikacji iKASA. Zwrot otrzymujemy do 10 dnia kolejnego miesiąca. Czas trwania promocji dla każdego uczestnika nie może być krótszy niż 12 miesięcy. Oferta ważna jest do 31.05.2014 r. z zaznaczeniem, że liczba promocyjnych kart do Konta Tanie Zakupy nie może przekroczyć 5 tys. sztuk.

Z promocji może skorzystać każdy, kto w momencie otwarcia Konta Tanie Zakupy nie posiada w Getin Online konta osobistego. Konto w ramach promocji jest bezpłatne pod warunkiem wpływu na rachunek co miesiąc minimum 1.000 zł oraz dokonanie transakcji kartą debetową na minimum 400 zł. W przeciwnym przypadku pobierana jest opłata za prowadzenie konta w wysokości 9,99 zł. Karta do konta jest płatna 3,99 zł i nie ma możliwości zwolnienia z tej opłaty. Wszystkie przelewy przez internet są darmowe, tak jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Oferta jest bardzo dobra i warto z niej skorzystać chociażby dla dodatkowych 40 zł miesięcznie. Dla mnie ma jeszcze jedną dodatkową zaletę – wreszcie mogę skorzystać z tej promocji. Promocje BZ WBK, mBanku oraz Credit Agricole nie są dla mnie dostępne, ponieważ posiadam konta w tych bankach. Ale zamierzam zrobić z tym porządek zgodnie z zasadami, które opisałem tutaj.

A co jeśli ktoś już ma konto w Getin Online i nie może skorzystać z oferty? Rozwiązanie jest banalne – można skorzystać z identycznej oferty Open Finance. Konto Tanie Zakupy można założyć całkowicie online:

  • Konto Tanie Zakupy w Getin Online – tutaj.
  • Konto Tanie Zakupy w Open Finance – tutaj.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.