200 zł za konto firmowe w Banku Millennium

Bank Millennium polubił promocje, w ramach których płaci stawkę 200 zł za założenie danego produktu bankowego. Trwają akcje dzięki którym można otrzymać 200 zł za założenie konta osobistego i 200 zł za założenie karty kredytowej. Pojawiła się również promocja 200 zł premii i konto firmowe dzięki której nowi klienci mogą otrzymać 200 zł za konto firmowe w Banku Millennium. Jedyne co trzeba zrobić to złożyć wniosek o konto przez bankowość internetową Banku Millennium oraz wykazać naprawdę umiarkowaną aktywność. Promocja trwa do 30.06.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych kont.

Akcja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, które otworzą rachunek firmowy przez bankowość internetową Millenet. Wyłączenia są dwa – nie można być byłym albo obecnym klientem Banku Millennium jako przedsiębiorca oraz nie można było skorzystać wcześniej z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z premią i go później zamknąć. Jeżeli Konto 360° lub Konto 360° Student otworzyliśmy lub otworzymy w promocji z premią i go nie zamkniemy czy zamknęliśmy to oczywiście można korzystać z akcji.

200 zł za konto firmowe w Banku Millennium – warunki:
  • Wykonanie przelewu na ZUS w ciągu kolejnych 2 miesięcy w kwocie co najmniej 200 zł od następnego miesiąca po otwarciu konta.
  • Otrzymanie wpływów zewnętrznych na konto w ciągu 2 kolejnych miesięcy w kwocie co najmniej 1.000 zł od następnego miesiąca po otwarciu konta.
  • Wyrażone zgody marketingowe oraz handlowe.

200 zł za konto firmowe w Banku Millennium

Za spełnienie warunku przelewu do ZUS oraz wpływów w jednym miesiącu otrzymuje się 100 zł, za spełnienie tego warunku w kolejnym miesiącu – następne 100 zł. Te warunki należy spełnić począwszy od następnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia Konta Mój Biznes. Wpływy powinny nie mogą pochodzić z naszego konta w Banku Millennium. Premie zostaną wypłacone najpóźniej do 30.09.2019 r. Należy pamiętać, że są to dochody z działalności gospodarczej i należy je uwzględnić w rozliczeniach. I właściwie wszystko – kto może ten powinien korzystać. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Banku Millennium to powinien najpierw otworzyć konto osobiste z premią 200 zł – szczegóły tutaj:


Konto firmowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium to:
  • 0 zł w przypadku jednego przelewu do ZUS lub US lub wpływie 1.000 zł (inaczej 15 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wydaniu 300 zł (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za 20 przelewów internetowych i do ZUS/US (kolejne 1 zł).
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Banku Millennium.

Cennik Usług.

Regulamin promocji 200 zł i konto firmowe.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.