900 zł premii za konto firmowe Godne Polecenia w Santanderze

Santander znany jest z premiowania swoich konto osobistych i czasami kart kredytowych. M.in. obecnie można otrzymać 80 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę z odpowiednim kodem polecenia oraz 200 zł za przelewanie na te konto swojego wynagrodzenia – szczegóły tutaj. Z początkiem kwietnia pojawiła się za to akcja Promocji dla przedsiębiorców dzięki której można otrzymać 900 zł premii za konto firmowe Godne Polecenia w Santanderze. Santander płaci premię – 4% zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Dodatkowo otrzymuje się praktycznie darmowe konto firmowe na okres 24 miesięcy – co w przypadku kont firmowych jest bardzo rzadkie. Promocja trwa do 31.07.2019 r.

Z akcji mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, którzy na dzień 31.03.2019 r. nie posiadali w Santanderze konta firmowego. Dodatkowy warunek to zgody na przetwarzanie danych marketingowych i obroty nie większe niż 10.000.000 zł.

Aby otrzymać 900 zł premii za konto firmowe należy:
 • Zarejestrować się i otworzyć konto firmowe za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma.
 • Wyrazić zgody marketingowe i na kontakt telefoniczny.
 • Wykonywać w każdym miesiącu co najmniej jeden przelew na ZUS lub US w kwocie co najmniej 200 zł.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę do 3.750 zł od dnia otwarcia konta (4% zwrotu przez 6 miesięcy).

Szkoda, że Santander nie rozciągnął okresu wykonywania promocyjnych transakcji na dłuższy okres. Maksymalnie można otrzymać 150 zł miesięcznie począwszy od dnia otwarcia konta firmowe przez łącznie 6 miesięcy. Aby otrzymać maksymalną premię trzeba wydać aż 3.750 zł. Ale wydawanie kwoty około 2.000 zł da już 80 zł premii, czyli ponad 480 zł po 6 miesiącach – to i tak sporo. Premia będzie księgowana na rachunek do 25-go następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Należy pamiętać o przelewach na ZUS lub US.

900 zł premii za konto firmowe Godne Polecenia w Santanderze

Dodatkowo w ramach Promocji dla przedsiębiorców otrzymuje się przez 24 miesiące zwolnienie z:
 • Prowadzenia konta Firmowego Godnego Polecenia.
 • Przelewów wykonywanych w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma.
 • 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma.
 • Realizacji zlecenia stałego na konto w innym banku w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma.
 • Realizacji polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma z rachunku płatnika na rachunek odbiorcy prowadzony w innym banku.
 • Wysłania smsKodu autoryzacyjnego.
 • Użytkowania pierwszej karty debetowej (w PLN) do bieżącego rachunku firmowego.
 • Wypłaty gotówki kartą w kraju i zagranicą.

Jak widać dostaje się darmowe konto Firmowe Godne Polecenia na okres 24 miesięcy. Po okresie promocji nie jest tak źle, bo wystarczy przelew na ZUS lub US na kwotę 200 zł aby konto było bezpłatne, darmowe jest też pierwsze 15 przelewów internetowych (ale Santander pobiera 0,20 gr za sms autoryzacyjny). Ale to już można przemyśleć po otrzymaniu większej lub mniejszej premii. Wszystkich zainteresowanych premią 900 zł za konto firmowe w Santanderze zapraszam tutaj:


Regulamin Promocji dla przedsiębiorców.

Tabela opłat i prowizji dla firm.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.