Lokata Wielki Procent w Idea Banku teraz w opcji na 3%

Pod koniec miesiąca w Idea Banku (tradycyjnie) zaczęły się pojawiać dobrze oprocentowane lokaty dostępne dla wszystkich. W dniu dzisiejszym ta oferta została lekko zmieniona. I tak Lokata Wielki Procent na 3 miesiące oprocentowana jest stawką 3%, Lokata Beztroska także na 3 miesiące z możliwością zerwania w każdym momencie – stawką 2,70% (od 07.11 – 2,40%), a 1-miesięczna Lokata Skarbonka – stawką 2,80%. Właściwie oprocentowanie Lokaty Skarbonki i Lokaty Wielki Procent zostało zamienione. Wszystkie trzy wymienione lokaty dostępne są dla wszystkich – nie ma obowiązku wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego. A należy pamiętać też o Kontach Idealnie Prostych ze stawką 3,20% do 20.000 zł.

Najlepsze lokaty w Idea Banku:
  • 1-miesięczna Lokata Skarbonka ze stawką 2,80%.
  • 3-miesięczna Lokata Wielki Procent ze stawką 3%.
  • 3-miesięczna Lokata Beztroska z możliwością zerwania ze stawką 2,70% 2,40%.
  • Od 500 zł do 1.000.000 zł, dowolna ilość lokat.
  • Bez konieczności otwierania konta osobistego ani wpłaty nowych środków.
  • Dostępne tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Odnawiają się automatycznie na bardzo niskim (uwaga) oprocentowaniu.

W ofercie Idea Banku nadal są dostępne Lokaty na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem od 2,70% do 3% w opcji na 1, 3 i 6 miesięcy. Szczegóły tutaj. Ale w przypadku tych lokat należy wpłacić nowe środki i posiadać konto osobiste. Nie każdemu to pasuje, choć w zamian otrzymujemy stawkę 3% w opcji na 6 miesięcy. Ja dosłownie dzisiaj przelałem swoje oszczędności z Getin Banku na 1-miesięczne Lokaty Skarbonki (jeszcze z oprocentowaniem 3%). Nowo-stare lokaty Idea Banku okupują czołowe miejsca w moim rankingu lokat krótkoterminowych.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw zmienionej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł tutaj:

Lokata Wielki Procent w Idea Banku teraz w opcji na 3%

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.