Konto Idealnie Proste czyli 3,20% do 60.000 zł w Idea Banku

Konto Idealnie Proste idea bank

Idea Bank nie ustaje w walce o nasze oszczędności. Po bardzo dobrych lokatach z oprocentowaniem 2,70% – 3% (szczegóły tutaj) pojawiło się w dniu wczorajszym bardzo dobre konto oszczędnościowe Konto Idealnie Proste z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 20.000 zł. A można założyć łącznie 3 Konta Idealnie Proste więc na bardzo dobrym procencie można ulokować do 60.000 zł. Takie oprocentowanie będzie obowiązywać do 31.12.2018 r., tj. od dzisiaj prawie całe 2 miesiące.  Oferta dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów Idea Banku i jest ważna do 07.11.2018 r. lub do odwołania. Aktualizacja – promocyjne oprocentowanie przedłużone do 31.03.2019 r.

Konto Idealnie Proste można założyć poprzez wniosek internetowy lub bankowość internetową Idea Banku. Nie ma obowiązku bycia nowym klientem. Należy uważać, aby na Kocie Idealnie Prostym nie pojawiła się za duża kwota, bo wtedy oprocentowanie spada już do tylko solidnej wysokości – zgodnie z tabelą:

Konto Idealnie Proste idea bank

Prowadzenie Konta Idealnie Prostego jest bezpłatne, bezpłatny jest jeden przelew zewnętrzny w miesiącu, każdy kolejny i przelew zewnętrzny kosztuje już 5 zł. Aby bezpłatnie wytransferować pieniądze z Konta Idealnego należy posiadać darmowe konto osobiste Konto Idealne lub np. założyć lokatę a później ją zerwać ze wskazaniem danego konta (o ile taki numer przejdzie – jeszcze nie sprawdzałem). Oprocentowanie standardowe Konta Idealnie Prostego po okresie promocji to tylko 1,10%.


Regulamin promocji Zyskaj Więcej.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw zmienionej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł tutaj:

Konto Idealnie Proste idea bank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.