Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,70% – 4 edycja

Alior Bank po raz kolejny przedłużył promocję dotyczącą nowych klientów i/lub nowych środków na flagowym produkcie – Koncie Mocno Oszczędnościowym. Nie zmieniło się stawka – Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku oprocentowane jest stawką 2,70% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od daty pierwszej wpłaty lub pierwszego wpływu nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania na rachunkach, lokatach w złotych i walutach obliczony w Alior Banku na dzień 15.11.2018 r. Promocja trwa do 22.01.2019 r. a Konto Mocne Oszczędnościowe można otworzyć bez konieczności otwierania w Alior Banku konta osobistego.

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Oprocentowanie standardowe oraz dla nadwyżki ponad 100.000 zł obliczane jest według wzoru WIBID 1M – 0,55%, obecnie daje to 0,89%. Lepsza oferta znajduje się w Getin Banku – 3,50% do kwoty 400.000 zł – szczegóły tutaj. Ale oferta Alior Banku może trafić do tych, którzy z Getin Banku nie chcą albo nie mogą korzystać.

Z oferta innych kont oszczędnościowych można zapoznać się w moim rankingu kont oszczędnościowych i pod kategorią konta oszczędnościowe. Konto Mocno Oszczędnościowe można założyć  poprzez przelew weryfikacyjny lub za pośrednictwem kuriera, więc nie trzeba szukać placówki Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych Kontem Mocno Oszczędnościowym na 2,70% w Alior Banku zapraszam tutaj:

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,70% - 4 edycja


W Alior Banku można także założyć „zwykłe” Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% przez 3 miesiące. Ta promocja nie ma ograniczeń kwotowych ale dotyczy tylko nowych klientów. Z aktywną Korzyścią można podnieść te oprocentowanie do stawki 3% do kwoty 20.000 zł. Stawka standardowa jest taka sama jak dla Konta Mocno Oszczędnościowego. A tabela oprocentowania jeszcze zawiera Lokatę dla Nowego Klienta na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Tę lokatę trzeba otworzyć w ciągu 14 dni. Oprocentowanie Lokat na Nowe Środki wynosi od 2% do 2,40% w zależności od okres. Szczegóły w moim rankingu lokat krótkoterminowych i rankingu lokat długoterminowych.


Regulamin Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.