Konto oszczędnościowe na 2,50% w Citibanku

Konto oszczędnościowe na 2,50% w Citibanku

Citibank to jeden z niewielkich banków (swego czasu z bardzo dużymi aspiracjami), który szczególnie wabi nowych klientów promocjami dotyczącymi konta osobistego i kart kredytowych. To jeden z banków, który króluje w kategorii promocje bankowe. Citibank z jednej strony dużo daje, ale później dużo wymaga i już niewiele oferuje. Warunki bezpłatności konta są skomplikowane, a oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych żadne. Na przekór temu pojawiło się Konto Oszczędnościowe na 2,50% w Citibanku do kwoty 100.000 zł. Myślałem, że wzorem innych banków jest to oprocentowanie dla nowych środków. Ale jest trochę inaczej – oferta dostępna jest dla nowych, i to aktywnych klientów Citibanku. Akcja trwa do 31.12.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków. Sprawdzam warunki.

Oprocentowanie 2,50% do kwoty 100.000 zł obowiązuje przez 6 pełnych miesięcy od otwarcia Konta Oszczędnościowego, po spełnieniu dodatkowych warunków. Konto oszczędnościowe 2,50% do kwoty 100.000 zł w Citibanku mogą otworzyć tylko osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego (ani nie były pełnomocnikami do takiego konta).

Aby otrzymać 2,50% na Koncie Oszczędnościowym w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek przez specjalną stronę promocji lub w Oddziale Citibanku.
  • Do 31.12.2018 r. założyć konto osobiste Citi Priority i Konto Oszczędnościowe.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia kont utrzymywać średnie saldo na rachunkach saldo co najmniej 30.000 zł lub zapewnić w każdym miesiącu wpływ na konto osobiste w wysokości co najmniej 5.000 zł.
  • Przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia kont wykonywać minimum 3 transakcje bezgotówkowe.

Konto oszczędnościowe na 2,50% w Citibanku

Promocyjne oprocentowanie zostanie doliczone do 12-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnieniu warunków promocji. Niespełnienie warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza z możliwości otrzymania promocyjnego oprocentowania w następnych miesiącach. I to właściwie wszystko. Po okresie promocji trzeba się ewakuować bo oprocentowanie standardowe 0,80% lub 0,10%. O oprocentowaniu lokaty bankowych nie ma nawet co pisać. Więcej o Koncie Oszczędnościowym na 2,50% w Citibanku tutaj:

Z jednej strony całkiem dobre oprocentowanie, z drugiej strony trzeba być nowym klientem. A według mnie to dyskwalifikuje tą akcję Citibanku. Obecnie jest aż 10 banków, w którym można otrzymać stawkę w wysokości co najmniej 2,50% na kontach oszczędnościowych – szczegóły tutaj. I to na nowe środki a nie tylko dla nowych klientów. A w kilku nawet 3% – szczegóły tutaj. A rozpoczęcie współpracy z Citibankiem warto odłożyć na akcje typu 250 zł do Biedronki za kartę kredytową lub 150 zł (a czasami było nawet 400 zł) za konto osobiste Citi Priority. Ostatnio Citibank się wyciszył z promocjami ale na pewno jeszcze się coś ciekawego pojawi. Szczegóły pod tagiem Citibank.


Regulamin oferty 2,5% na 6 miesięcy z Kontem Oszczędnościowym dla klientów Citi Priority – edycja II.


 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.