150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribasie nie można narzekać na brak zachęt do otwarcia konta osobistego czy karty kredytowej. Obecnie trwa akcja, w której można otrzymać 200 zł od Ikei za kartę kredytową w tym banku – szczegóły tutaj. Pojawiła się także akcja Zyskaj z Bankiem dzięki której osoby w wieku 18 – 26 lat mogą otrzymać 150 zł H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribasie. Warunki są proste do spełnienia – bank wymaga wykonania po 5 transakcji bezgotówkowych oraz jednym przelewie w aplikacji mobilnej w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Akcja trwa do 18.11.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.

W odróżnieniu do poprzednich akcji zmienił się okres karencji. Z nowej promocji Zyskaj z Bankiem mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy oraz kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas). I już myślałem, że spróbuje skorzystać z akcji ale zapomniałem, że mam już kilka lat więcej niż 26 lat…

Aby otrzymać 150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas należy:
 • Do 18.11.2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu oraz PESEL.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnić BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością internetową za pośrednictwem linku promocyjnego dostępnego na stronie promocji.
 • Podać na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takie same dane (w szczególności numer telefonu oraz adres e-mail).
 • Zawrzeć umowę o Konta Optymalnego lub Konto Maksymalne wraz kartą debetową i bankowością internetową za pośrednictwem kuriera.

Tym razem wyrażenia zgód marketingowych nie jest wymagane. Konto osobiste (do wyboru: Optymalne lub Maksymalne) można otworzyć tylko za pomocą kuriera. Oczywiście najbardziej w ramach promocji opłaca się otworzyć całkowicie darmowe Konto Optymalne. W ramach akcji można otrzymać 2 nagrody: bon na 50 zł i 100 zł do H&M.

Nagrody w ramach promocji Zyskaj z Bankiem:
 • Pierwsze 50 zł za:
  • W pierwszym pełnym miesiącu po rejestracji na stronie promocji:
   • Wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych*.
   • Wykonanie co najmniej jednego przelewu w aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów BLIK).
 • Drugie 100 zł za:
  • W drugim i trzecim pełnym miesiącu po rejestracji na stronie promocji:
   • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
   • Wykonanie minimum po 5 transakcji bezgotówkowych.
   • Wykonanie po co najmniej jednego przelewu w aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów BLIK).

150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Wiadomość o przyznaniu nagrody premii zostanie wysłana do każdego uczestnika promocji do 20-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji. Nagrody – bony na 50 zł i 100 zł zostaną wysłane w formie sms-a do 25-go dnia miesiąca, w tym samym miesiącu o którym bank poinformuje o ich przyznaniu. Bony będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym H&M. Regulamin ich wykorzystania znajduje się tutaj. Dodatkowo można otrzymać także do 100 zł za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas – wystarczy wykonać 11 odpowiednich transakcji – szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych nową akcją BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas


Regulamin promocji Zakupy z kontem.


Konto Optymalne to:

 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Szczegóły akcji z premią 200 zł do sklepów Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas tutaj:

150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas


Regulamin promocji Zyskaj z Bankiem.


*Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

150 zł do H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.