Konto Oszczędnościowe Profit na 2,70% w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit na 2,70% w Banku Millennium

Bank Millennium jest jednym z banków, który proponuje na Koncie Oszczędnościowym bardzo dobre oprocentowanie, o wiele lepsze niż na lokatach bankowych. Kilka dni temu została przedłużona promocja Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit dzięki której pieniądze na Koncie Oszczędnościowym Profit oprocentowane są stawką 2,70% do kwoty 100.000 zł przez 3 miesiące od dnia ich wpłaty. Jak zwykle promocja dotyczy tylko nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania w Banku Millennium obliczony na dzień 12.05.2018 r. Nowa promocja Konta Oszczędnościowego Profit trwa do 07.07.2018 r.

Wcześniejsza promocyjna stawka obowiązywała do kwoty 200.000 zł, teraz została zmniejszona do kwoty 100.000 zł. Do i tak bardzo dużo. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest stawką 1,40%, a standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego w Banku Millennium osiąga w najlepszym przypadku zaledwie 1,10%. Promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit obowiązuje przez 92 dni, począwszy od daty wpłaty nowych środków. Standardowo po zakończeniu promocyjnego oprocentowania najlepiej przelać swoje oszczędności do innego banku, aby tam były traktowane jako nowe i były wysoko oprocentowane. Najnowszy ranking kont oszczędnościowych można znaleźć tutaj.

Konto Oszczędnościowe Profit na 2,70% w Banku Millennium

Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest konto osobiste – Konto 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Jeżeli kogoś interesuje tylko konto oszczędnościowe to może być to uciążliwe ale w końcu zarabianie czasami wymaga wysiłku.Warunek nie jest trudny do spełnienia. Alternatywa to Mobilne Konto Oszczędnościowe w BZ WBK też na 2,70% do kwoty 100.000 zł bez obowiązku posiadania konta osobistego i dostępne dla wszystkich. Szczegóły tutaj. Lub Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku, także na 2,70% do kwoty 100.000 zł dla nowych środków, ale też bez konieczności posiadania konta osobistego. Szczegóły tutaj.

W każdym razie warunek zasilenia konta osobistego kwotą 1.000 zł i wykonania jednej transakcji nie jest trudny do spełnienia. A dzięki temu dostaje się dosyć solidne oprocentowanie. Warto też wspomnieć, że do 20.05.2018 r. trwa akcja, dzięki której nowi klienci Banku Millennium mogą otrzymać 150 zł w postaci karty upominkowej do Zalando. Szczegóły tutaj:

Konto Oszczędnościowe Profit na 2,70% w Banku Millennium


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.