Do 140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski jest kolejnym bankiem, który chyba zrozumiał, że aby przyciągnąć do siebie nowych klientów trzeba im… zapłacić. Takie czasy. Skończyła się jedna promocja jedna promocja Do 140 zł za otwarcie konta, a już bez zbędnej przerwy ING Bank Ślaski ogłosił kolejną akcję pt. Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort. 140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim jest jak zwykle bardzo łatwe. Należy tylko wykonywać transakcje bezgotówkowe i ewentualnie skierować na nowe konto swoje wynagrodzenie czy stypendium. Akcja tym razem trwa do 31.07.2018 r. Co ważne ponownie przesunął się okres karencji.

ING Bank Śląski zrezygnował ze skomplikowanego podziału wiekowego (obowiązującego w poprzedniej edycji) – warunki akcji są obecnie jednakowe dla wszystkich. Podstawowy warunek „wejścia do akcji” to nieposiadania w ING Banku Śląskim któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student od 30.11.2016 r. (przesunięcie o 4 miesiące). Konto otwiera się za pomocą kuriera (który jak się przekonałem przyjeżdża tak naprawdę tylko z kartą do nas), jednak w przypadku ewentualnej chęci jego zamknięcia będzie trzeba udać się do placówki ING Banku Śląskiego. Konto Osobiste Direct jest bezpłatne – obowiązuje opłata 7 zł za kartę gdy nie wydamy nią 300 zł miesięcznie.

140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim – warunki promocji:
 • Do 31.07.2018 r. należy na stronie internetowej ING Banku Śląskiego lub w systemie bankowości internetowej zawrzeć umowę o Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą oraz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (2,50% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące).
  • W przypadku otwarcia konta przez bankowość internetową należy zarejestrować się na stronie www.ingbank.pl/form140.
 • Do 30.11.2018 r. należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł (kartą lub BLIK).
 • Do 30.11.2018 r należy wykonać co najmniej 3 transakcje BLIK za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach poprzednio wymaganych transakcji).
 • Do 30.11.2018 r należy otrzymać na konto co najmniej jeden przelew wynagrodzenia lub stypendium na kwotę minimum 1.000 zł.
 • Na dzień wypłaty premii – 08.01.2019 r. posiadać otwarte konta wraz z kartą i nie  wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych w celach marketingowych przez ING Bank Śląski.

<<<Strona promocji 140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim>>>

140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim

Analogicznie jak poprzednio – 100 zł premii należne jest za spełnienie warunków transakcji bezgotówkowych, kolejne 20 zł za transakcje BLIK lub przelew wynagrodzenia, a jeszcze kolejne 20 zł za spełnienie łącznie dwóch ostatnich warunków (transakcji BLIK oraz przelewu wynagrodzenia). Co ważna obecnie transakcje BLIK trzeba zarobić w sklepach internetowych. Wypłata premii w wysokości 100 zł, 120 zł lub 140 zł nastąpi na otwarte podczas akcji konto oszczędnościowe (oprocentowane w ramach promocji na 2,50% do kwoty 100.000 zł przez 4 miesiące. Należy wspomnieć, że ostatnio ING Bank Śląski robił także różne dodatkowe promocje polegające na premiowaniu regularnego oszczędzania, przelewania wynagrodzenia lub zainwestowania kilkuset złotych w fundusze (sławna akcja Regularne inwestowanie). Sam od ING otrzymałem już chyba z 300 zł. Wszystkich zainteresowanych na początek 140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim zapraszam tutaj:


Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę 300 zł od 29-tego do 28-go dnia miesiąca (inaczej 7 zł) (200 zł dla osób do 26 roku życia).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za usługę Cashback (wypłaty gotówki w sklepie).
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci ING oraz Planet Cash oraz pierwszą wypłatę w bankomacie obcym (każda następna to koszt 2,50 zł).
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe na 2,50% przez 4 miesiące do 100.000 zł.

Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.