Nietypowa Wymarzona Lokata na 3% w Raiffeisen Polbanku

Wymarzona Lokata

W Raiffeissen Polbanku od czasu do czasu pojawiają się ciekawe propozycje, zwłaszcza jeżeli chodzi o lokaty, konta oszczędnościowe i alternatywne sposoby oszczędzania. Dwa i pół roku pisałem o wciąż aktualnej ofercie inwestycyjnej pod postacią Wymarzone Perspektywy – szczegóły tutaj. Dzisiaj na mojej stronie pojawia się opis nowej propozycji – nietypowa Wymarzona Lokata z oprocentowaniem 3% na 4 miesiące, pierwotnie do kwoty 10.000 zł, ale po 4 miesiącach kwota maksymalna może ulec zwiększeniu nawet do 50.000 zł. Opiszę też inną nową propozycję dla zupełnie nowych klient – 3-miesięczną Lokatę na Start z oprocentowaniem 2% do kwoty 500.000 zł.

Wymarzona Lokata to 4-miesięczna do kwoty 10.000 zł z oprocentowaniem 3% dla nowych środków (nadwyżki ponad stan posiadania obliczonego na koniec ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego poprzedzającego miesiąc założenia lokaty). Dostępna jest tylko dla posiadaczy Wymarzonego Konta Osobistego. Po 4 miesiącach można ponownie założyć Wymarzoną Lokatę tym razem do kwoty 25.000 zł – warunek – w trakcie trwania Wymarzonej Lokaty należy wpłacić lub przelać na Wymarzone Konto Osobiste minimum 1.200 zł (jednorazowo), wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł oraz wykonać jeden przelew przez bankowość internetową lub mobilną.

Po zakończeniu kolejnego okresu ponownie można założyć trzecią Wymarzoną Lokatę, tym razem już do kwoty 50.000 zł. Ponownie warunki: w trakcie trwania Wymarzonej Lokaty należy wpłacić lub przelać na Wymarzone Konto Osobiste minimum 2.400 zł, wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1.000 zł oraz wykonać dwa przelewy przez bankowość internetową lub mobilną. Wymarzone Lokaty trzeba zakładać w placówkach Raiffeisen Polbanku, a odstęp pomiędzy Wymarzonymi Lokatami nie może być dłuższy niż 1 miesiąc od daty końca poprzeniej Wymarzonej Lokaty. Trochę skomplikowane, ale generalnie dzięki warunkom aktywności można mieć lokatę na 3%, najpierw do 10.000 zł, później do 25.000 zł, a jeszcze później do 50.000 zł, praktycznie przez 12 miesięcy.

Wymarzona Lokata


Druga całkiem dobra propozycja to 3-miesięczna Lokata na Start z oprocentowaniem 2% do kwoty 500.000 zł dostępna dla nowych klientów Raiffeisen Polbanku w ciągu 3 miesięcy od daty otwarcia konta osobistego. Dostępna jest ponownie tylko w placówkach Raiffeisen Polbanku. I w sumie tyle bo nie ma co pisać. Oferta dobra, ale jako wabik dla nowych klientów spodziewałbym się czegoś więcej. Poniżej pozostała oferta depozytowa Raiffeisen Polbanku.

Wymarzona Lokata


 • Lokata Video na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,70% do kwoty 50.000 zł zakładana przez Wideo Doradcę.
 • Lokata Mobilna na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,90% do kwoty 10.000 zł.
 • Lokata Lojalny Bank na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,60% do kwoty 100.000 zł dla przelewających wynagrodzenie.
 • Lokata Lojalny Bank na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,50% do kwoty 100.000 zł dla przelewających wynagrodzenie.
 • e-Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,40% bez ograniczeń.
 • e-Lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,50% bez ograniczeń.
 • Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel z oprocentowaniem 1,50% bez ograniczeń.

Dla przypomnienia Wymarzone Konto Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet z kartą Wymarzona Visa (z wyłączeniem bankomatów znajdujących się w placówkach innych banków). Brak opłat po wykonaniu jednej transakcji bezgotókowej miesięcznie.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych z kartą Mastercard. Opłata miesięczna 6 zł za kartę.
 • 0 zł za ubezpieczenie Cyber Przemoc do karty Mastercard.
 • Bezpłatny pakiet ubezpieczeń: Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa i Podróż bez zmartwień.

Do tego Raiffeisen Polbank kusi pierwszym kredytem do kwoty 4.000 zł z oprocentowaniem tylko 2,88%. Oferta Raiffeisen Polbanku jest dosyć szeroka a nowa Wymarzona Lokata wypada dosyć interesująca, szczególnie dla obecnych klientów Raiffeisen Polbanku. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z tym bankiem zapraszam do wypełnienia formularza tutaj:

Wymarzona Lokata


Regulamin Oferty Specjalnej „Wymarzona Lokata”.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.