Lokata Wielki Procent na 30 lub 45 dni z oprocentowaniem do 3,20% w Idea Banku

lokata wielki procent plus idea bank

Idea Bank kilka dni temu wypuścił całkiem solidną propozycję – Lokatę na Majówkę z oprocentowaniem od 2,50% do 3% w zależności od terminu. Szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym pojawiły się za to dwie, bardzo krótkoterminowe, za to bardzo dobrze oprocentowane Lokaty Wielki Procent Plus – na 30 dni z oprocentowaniem 3% oraz na 45 dni z oprocentowaniem 3,20%. To rewelacyjne oprocentowanie, wynikające zapewne z ostatnich problemów wizerunkowych Idea Banku. Plus oznacza obowiązek posiadania konta osobistego ale brak obowiązku wpłaty nowych środków. Jest też możliwość założenia Lokat Wielki Procent bez konta osobistego ale oprocentowanie wtedy spada odpowiednio do 2,50% oraz do 2,70%, czyli jest niższe o 0,50%. Oferta już niestety nieaktualna.

Lokata Wielki Procent Plus w Idea Banku:
  • Na 30 lub 45 dni z oprocentowaniem odpowiednio 3% oraz 3,20% z kontem osobistym.
  • Na 30 lub 45 dni z oprocentowaniem odpowiednio 2,50% oraz 2,70% bez konta osobistego.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Zerwania Lokaty Wielki Procent Plus powoduje utratę odsetek.
  • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku lub Lokaty Wielki Procent odnawiają się na bardzo niskim oprocentowaniu.

Stawka 3% oraz 3,20% na Lokatach Wielki Procent Plus to stawka wręcz rewelacyjna, bijąca mocno konkurencję. Idea Bank na pewno cierpi ostatnio na wypływ środków związanych z ostatnimi pogłoskami o jego sprzedaży, zmianą prezesa, spadkiem kursu akcji i problemem ze spółką GetBack. Ale póki deponujemy w Idea Banku nie więcej niż 100.000 euro nie powinniśmy się obawiać. A wbrew pozorom sytuacja Idea Banku jest całkiem dobra a droga do problemów jeszcze bardzo daleko. Więc z okazji można korzystać, tym bardziej, że Idea Bank jest w tej chili poza konkurencją.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

lokata wielki procent plus idea bank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.